Başka Marka Sistemler

Performans izleme çözümleri, Emerson Network Power ekipmanlarını Bina veya Ağ Yönetim sisteminize entegre etmek için birden fazla yol sağlar.
    
Liebert SiteLink İletişim Arayüzü
Modbus veya BACnet aracılığıyla mevcut bina yönetim sistemi ve Liebert çevre, güç ve kesintisiz güç kaynağı ürünleri arasında iletişim kurulmasını sağlar. Liebert Sitelink modülleri, 12 portlu ve 4 portlu konfigürasyonlar şeklinde sunulur.
   
Liebert SiteLink-E İletişim Arayüzü
BACnet yönlendiricisi olarak tüm Emerson protokol arayüzlerini destekleyen Ethernet için hazır bir aygıt. Mevcut Bina Yönetim Sistemi ve Liebert hassas soğutma, güç ve KGK sistemleri arasındaki iletişim bağlantısını sağlar.
   
Liebert IntelliSlot 485 Arayüz Kartı
Liebert SiteScan Web veya mevcut Bina Yönetim Sisteminizle Liebert ekipmanınızın izlenmesini ve kontrol edilmesini sağlar. Arayüz, EIA-485 portu aracılığıyla Modbus veya Liebert'e özel bir protokol sunar.
   
Chloride İzole Edilmiş Kontaklar Arayüz Kartı
Chloride İzole Edilmiş Kontaklar Arayüz Kartı, izole edilmiş voltsuz röle (kuru) kontak sinyalleriyle sistem durumu bildirimi sağlayan yedek bir arayüz kartıdır. Bu sinyal türleri, RS232 seri veya ağ TCPIP iletişimlerinin desteklenmediği ya da uygun olmadığı belirli uygulamalarda kullanılır.