Her Yerden Yazdırın, Daha Az Yazdırın

Lexmark Baskı Sürümü ve Belge Hesaplama çözümü sayesinde, güvenli, paylaşılan bir çıktı ortamı yaratırken, organizasyonunuzun bilgilerini nasıl yakaladığını, yönettiğini ve bilgilere nasıl eriştiği ile ilgili gerçek şeffaflık elde edebilirsiniz. Dahası, performans hedeflerinizi en üst düzeye çıkarmanız ve yatırımınızdan daha fazla getiri elde etmeniz için, Lexmark bugün bu iki çözümü tesis içi yazılım ya da Hizmet olarak Yazılım (SaaS) olarak sunabilmektedir.

Lexmark Baskı Sürümü

Bu çekmeli yazdırma çözümü sayesinde, kullanıcılar “buluta” ya da tek bir ağ yazdırma kuyruğuna yazdırabilir ve belgelerini "serbest bırakmak" ya da yazdırmak için Baskı Sürümü özelliğine sahip herhangi bir yazıcıya ya da MFP'ye gidebilirler. Çözüm kullanıcıların bir bilgisayardan, tabletten ya da akıllı telefondan ya da belgeleri Lexmark Çözümler Platformu web portalı aracılığıyla kuyruğa yükleyerek kuyruğa yazdırma işi gönderebilmelerini sağlar.

Lexmark Belge Hesaplaması

Lexmark Belge Hesaplama çözümü, Lexmark Baskı Sürümü ile birlikte kullanılabilen, ideal bir çözümdür. Bu güçlü izleme ve raporlama yazılımı, çıktı cihazlarınızdaki tüm çıktı etkinliğini tek tek kullanıcılara ya da kullanıcı gruplarına göre izler. Organizasyonunuz yazdırma alışkanlıklarını değiştirmek, varlıkları daha iyi yönetmek ve yazdırma giderleri ile atıkları azaltmak için ihtiyacı olan yüksek kaliteli verilere sahiptir.