Blancco güvenli veri silme alanında dünyanın önde gelen çözüm üreticisidir. Savunmadan finans sektörüne kadar, tüm dünyada milyonlarca kullanıcısı olan Blancco, veri silme ve silinen disklerin yeniden güvenle kullanılabilmesi ile ilgili geliştirdiği çözümlerle alanında dünya lideridir.

Çözümlerinin başarısını NATO ve TÜV’ün de içerisinde yer aldığı yaklaşık 10 farklı otoriteden almış olduğu onay, sertifika ve öneri belgesi ile kanıtlamış olan Blancco, 1997 yılından beri Avrupa, Kuzey Amerika, Asya ve Avusturalya’daki uluslararası ofisleri ve tüm dünyadaki çözüm ortaklarıyla sektörel öncülüğünü sürdürmektedir. Merkezi Finlandiya’da olan şirketin çözümleri her gün değişik coğrafyalardaki on binlerce kurumun bilişim varlıklarını test ve analiz etmekte, verilerinin güvenilir bir şekilde temizlenmiş olduğunu garanti altına almaktadır.


•    Varolan en hızlı ve güvenilir yolla tamamen otomatik, uzaktan veri silme işlemlerinin yönetimi.
•    Küresel güvenlik ve gizlilik ile ilgili yasa ve mevzuatlara tam uyumluluk.
•    Veri temizleme yazılımı dağıtımı ve silme raporlama denetlemeleri dahil, tüm bilişim varlıklarının tasfiye süreçlerinin yönetimi.
•    Yazıcılar ve fotokopi makineleri gibi işlevsel olmayanlar dahil tüm bilişim varlıkları için bilgi toplama, saklama ve yönetim.


Demo Dosyaları   Videolar   Dökümanlar
               
Erasure Client   Bugün neyi silmeye ihtiyacınız var   Blancco Referans Listesi
File Shredder   Blancco ürünler   Blancco Sertifikaları
Flash Media Edition       Blancco Sektörel İnceleme
            Blancco Sunum