Blancco veri silme ve mobil cihaz teşhislerinde endüstri standardı haline gelmiş bir markadır. Blancco veri silme çözümleri, binlerce kuruluşa, BT varlıklarının güvenli bir şekilde silinmesi yoluyla uç nokta güvenlik politikalarına ek bir güvenlik katmanı eklemeleri için ihtiyaç duydukları araçları sağlar. Tüm silmeler, değiştirilmeye karşı korumalı bir denetim takibi ile doğrulanır ve onaylanır.

Blancco veri silme çözümleri, dünya çapında 15'den fazla yönetim organı ve önde gelen kuruluş tarafından test edilmiş, onaylanmış, öneri listelerine alınmış ve tavsiye edilmiştir. Başka hiçbir veri silme yazılımı, devlet kurumları, yasal makamlar ve bağımsız test laboratuarları tarafından belirlenen titiz gerekliliklerle bu düzeydeki uyumluluğa sahip olamaz.

Blancco Mobile Diagnostics çözümleri, mobil şebeke operatörlerinin, perakendecilerin ve çağrı merkezlerinin, müşterilerin mobil cihazlarındaki performans sorunlarını kolayca, hızlı ve doğru bir şekilde tanımlamalarını ve çözmelerini sağlar. Sonuç olarak, mobil perakendeciler teknik meselelerle uğraşmak için daha az zaman harcayarak, NTF (Sorun Bulunmamış Cihaz) iadelerinin miktarını azaltabilir, operasyonel maliyetlerden tasarruf ettirebilir ve müşteri memnuniyetini artırabilir.

Ayrıca, Blancco Mobile Diagnostics çözümleri, mobil işlemcileri, 3PL (üçüncü parti lojistik şirketleri)'leri, Geri Dönüşümcüleri ve Onarım ve Yenileme İşlemlerini, herhangi bir sorunu tanımlamak ve genel değeri belirlemek için kullanılan mobil cihazları kolayca, hızlı ve doğru bir şekilde işlemek için gerekli çözümleri sunar. Blancco Mobile Diagnostics ile, mobil işlemciler süreçleri otomatikleştiriyor, cihaz özelliklerine göre akıllı yönlendirme sağlıyor ve artan gelir ve kârlılık sağlarken genel verimliliği artırıyor.Demo Dosyaları   Videolar   Dökümanlar
               
Erasure Client   Bugün neyi silmeye ihtiyacınız var   Blancco Referans Listesi
File Shredder   Blancco ürünler   Blancco Sertifikaları
Flash Media Edition       Blancco Sektörel İnceleme
            Blancco Sunum