Camtasia Aksesuarları

Camtasia’yı istediğiniz yönde kişiselleştirebilmenize olanak tanıyarak ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt verebilmesini sağlayacak aksesuarları indirip yükleyebilirsiniz. Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz içeriklerle daha özel videolar yaratmaya hazır olun.
 
  Camtasia Medya Kütüphanesi
Projeleriniz ve çalışanlarınız arasında tutarlı ve benzer bir görünüm yakalayarak bu düzenlemelerle vakit kaybetmemek için medya kütüphanenizi oluşturun. Sizin için hazırlanmış geniş kütüphane içeriğini ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

Ayrıca videolarınıza profesyonel kalitede müzikler ekleyebilmeniz için Camtasia’nın müzik arşivini kullanabilirsiniz. Tüm müzik parçaları Camtasia 8 kullanıcıları için ücretsizdir.
 

 
PowerPoint Sunumları için Camtasia Arka Planları
Camtasia’nın MenuMaker arka planlarının ulaştığı popülerlik üzerine hazırlanmış olan Microsoft PowerPoint arka plan şablonlarını kullanabilirsiniz. Ücretsiz olan şablonlar TechSmith’in Camtasia yazılımı ile kaydetmiş olduğunuz PowerPoint sunumları için özel olarak hazırlanmıştır. Bunlar standart şablonlardır ve herhangi bir sunumunuzda rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 
  MenuMaker Şablonları
Camtasia ile birlikte gelen tamamlayıcı bir uygulama olan Camtasia MenuMaker, izleyicilerinizin içeriğinizi kolaylıkla takip edebilmeleri için kolaylıkla dikkat çekici CD-ROM menüleri yaratabilmenizi sağlar.
Sunumlarınıza daha fazla göz alıcılık mı katmak istiyorsunuz? Beğendiğiniz şablon koleksiyonlarını ücretsiz olarak indirin ve MenuMaker projelerinizde kullanın.
 
  Camtasia Legacy Aksesuarları
Daha önceki Camtasia sürümleriyle kullanarak videolarınızı zenginleştirmek için Camtasia Legacy aksesuarlarını kullanabilirsiniz.
• Camtasia Player
• Camtasia MenuMaker Şablonları
• PowerPoint Arka Planları
• Camtasia Legacy Theatre
• Camtasia ExpressShow Kaynak Kodu Projesi