OCR ve PDF Dönüştürme Hizmetleri

ABBYY FineReader Online
Taramaları ve PDF'leri düzenlenebilir metne dönüştüren, fotoğraflardaki metinleri alan ve arşivleme için aranabilir PDF'ler oluşturan bulut tabanlı OCR hizmeti

http://finereader.abbyyonline.com
   
  ABBYY Cloud OCR SDK
Bulut tabanlı web API'leri geliştirenler için yüksek hassasiyete sahip ABBY OCR yazılım geliştirme kiti. Ücretsiz geliştirme, örnek görüntülerle sınırsız deneme ve sadece üretilen iş başına ödeme.

http://www.ocrsdk.com/
   
 

Sözlükler ve Tercüme Araçları

ABBYY Lingvo.Pro
Bireyler, kurumsal kullanıcılar ve tercüme büroları için 12 milyondan fazla kelime, örnek ve cümle içeren çok dilli tercüme sözlüğü.

http://lingvopro.abbyyonline.com
   
  ABBYY Aligner Online
Çalışmalarında veya işlerinde paralel çift dilli metinler kullanan çevirmenler ya da dil öğrenenler için geliştirilmiş, metin ve tercüme karşılaştırması yapan kullanışlı bir çevrimiçi araç.

http://aligner.abbyyonline.com
   
 

Dil Hizmetleri

Çevrimiçi İnsan Tercümesi
Hızlı ve kaliteli çeviriler için anında çevrimiçi erişim. Herhangi büyüklükte bir metni çeviri için gönderin ve anında fiyat teklifi ve termin süresi alın. Acil çeviriler için ekstra ücret veya minimum çeviri ücreti yok.

http://translation.abbyyonline.com
   
  Telefonda Tercüme
İş görüşmeleriniz veya dünyanın herhangi bir yerine yaptığınız seyahatler sırasında telefon üzerinden profesyonel ardıl ve simültane tercüme hizmetleri.

http://interpreting.abbyyonline.com