160-1250 A seçenekleri bulunan Chloride CROSS Kabinin üç veya dört kutuplu, üç fazlı giriş ve üç fazlı çıkış modelleri mevcuttur. Chloride CROSS Kabin iki bağımsız alternatif güç kaynağı arasında bağlantı değişikliği yaparak kritik uygulamalar için yedek güç sağlar.
 
'Kısa devresiz' değiştirme ile maksimum yük güvenliği sağlayan geliştirilmiş Chloride CROSS Kabin kontrol mantığı, her türlü yük için herhangi bir KGK çalışma modunda kullanılabilir.
 
Chloride CROSS Kabin ile birlikte harici değiştirme aygıtlarının yardımcı kontakları için giriş bağlantıları verilir. Bir LCD ekran 50'den fazla Chloride CROSS Kabin çalışma parametresini görüntüler. Düğmelere basılarak altı farklı dilde mesaj görüntülenebilir.Özellikleri
● Chloride CROSS Kabin, iki bağımsız alternatif güç kaynağı arasında bağlantı değişikliği yaparak kritik yükler için yedek güç sağlar.
● 'Sabit öncelikli' çalışma modu kullanıcının istediği giriş hattını seçerek parametreler belirli değerlere düştüğünde Chloride CROSS Kabinin önceliği olan hatta transfer yapmasını sağlar.
● 'Öncelik yok' modu Chloride CROSS Kabinin her iki hattan eşit şekilde beslenmesini sağlar.
● Her iki kutuptaki 'kısa devresiz' (BBM) kip, iki kaynağın doğrudan bağlanmamasını sağlar.
● Chloride CROSS Kabin eş zamanlı ve eş zamansız çalışma durumlarında, giriş dalgası şekilleri ve CBEMA kurallarına göre bağımsız AC güç kaynakları arasında bağlantı değişikliği yapılmasını sağlar.
● Acil durumda değiştirme özelliği, yalnızca birkaç milisaniye içinde alternatif güç kaynağına yük transferi yapılmasını sağlar.
● Yükün veya dağıtımın neden olduğu bir kısa devre aşağı akımı tanınabilir.