230 V nominal voltaj kapasitesi ile 16, 32 ve 64 A seçenekleri bulunan Chloride CROSS Rafın tek fazlı giriş ve tek fazlı çıkış modelleri mevcuttur. 2U dikey raf alanı kaplayan tüm modeller 19 inç standart kapalı kabin raflarına monte edilmek üzere tasarlanmıştır ve IP20'lik koruma seviyesine sahiptir.

KGK ünitelerine ek olarak, Chloride CROSS Raf alternatif güç kaynakları arasında bağlantı değişikliği yapabilme özelliği ile daha fazla güvenlik sağlar. Gelişmiş bir kontrol aracı olan 'kısa devresiz' (BBM) değiştirme özelliği, tüm çalışma modlarındaki bütün yükler için yüksek güvenlik seviyesi sağlayan CROSS Raf küçültülmüş boyutu ile yer sorunu olan kritik iş ortamları için idealdir.Özellikleri
● İki alternatif tek fazlı güç kaynağı arasında bağlantı değişikliği yapabilme özelliği sayesinde kritik yükler için yedek güç sağlar.
● 'Sabit öncelikli' çalışma modu istenilen giriş hattının seçilerek parametreler belirli değerlere düştüğünde öncelikli olan hatta transfer yapılmasını sağlar.
● Her iki kutuptaki BBM kipi, iki kaynağın doğrudan bağlanmamasını sağlar.
● Chloride CROSS Rack™, eş zamanlı ve eş zamansız çalışma durumlarında, giriş dalgası şekillerine göre bağımsız AC güç kaynakları arasında bağlantı değişikliği yapılmasını sağlama özelliği CBEMA kurallarına uygundur.
● Acil durumda değiştirme özelliği, yalnızca birkaç milisaniye içinde alternatif güç kaynağına yük transferi yapılmasını sağlar.
● Yükün veya dağıtımın neden olduğu kısa devre aşağı akımı tanınabilir.