Dünya çapında 7500’ten fazla işletmeye ayrıcalıklı hesap yönetimi (PAM) sağlayan Thycotic, bugün Cyber Security Awards 2018’de Secret Server ürünü ile “Yılın Yenilikçi Ürünü – Tehdit Tespiti” ödülüne layık görüldü.

Thycotic Secret Server, hem yerinde hem de bulutta ayrıcalıklı hesapları korumak için tasarlanmıştır. Ayrıcalıklı secretlarınızın, yetkisiz erişimden kaynaklanan riskleri ortadan kaldırmak için tüm erişim ve etkinliklerin izlendiği askeri sınıf bir kasada saklanmasını ve yönetilmesini sağlar. Secret Server; işletmelerin, Word veya Excel belgelerinde parolaları koruma gereksinimlerini ortadan kaldıran ayrıcalıklı kurumsal secretları (kimlik bilgileri ve parolalar) yönetmesini, paylaşmasını ve otomatik olarak değiştirmesini sağlar.

The Cyber Security Awards, siber güvenlik endüstrisindeki en iyi kişileri, ekipleri ve şirketleri ödüllendirmek amacıyla 2014 yılında kuruldu. Ödül kazananlar, endüstrideki en saygın kişilerden olan, farklı geçmişlere sahip 10 uzman yargıç tarafından seçilir.

Thycotic Pazarlama Müdürü Steve Kahan, “Bu kategoriyi Cyber Security Awards'da kazanan olmaktan gurur duyuyoruz ve sektörün liderleri tarafından sıkı çalışmamızın ve başarımızın ödüllendirilmesi takımımızı cesaretlendiriyor” dedi. “Ayrıcalıklı hesapların korsanların önceliği olmasından dolayı, ayrıcalıklı hesap erişim kontrollerinin oluşturulması  kurumlar için büyük bir gerekliliktir. Bu da, ekibimizin müşterilerimiz için en iyi PAM teknolojisini geliştirmeye devam etmesini konusunda büyük bir motivatördür. ”

Yargıç Karla Reffold, “Bu yıl bazı harika girişler vardı. Endüstri, organizasyonları güvende tutmak için çözümler üreterek inanılmaz bir hızla ilerliyor. Hepimiz kategorilerin çoğunda kazananı seçmek için inanılmaz derecede zorlandık. Kısa listeye giren tüm vendorlar memnun olmalı ve kazananlar bu zorlu mücadeleden galip geldikleri için gurur duymalı.”

Kaynak için tıklayınız