Hızlı ve Etkin Veri Kurtarımı Ardına AppAssure’un gücünü alan Dell™ DL4300, gitgide gelişen ve büyüyen ortamalarınızda yer alan veri ve uygulamaları koruma altına alabilmeniz için size akıllı bir yöntem sunar. İşinizin alışılageldik işleyişine kaldığınız yerden devam etmenize- benzeri diğer ürünlerde olduğu gibi saatler hatta günler içerisinde değil sadece dakikalar içerisinde imkan tanır. Size kalan ise tüm bunları bilmenin yarattığı iç huzuruyla işe koyulmak. DL4300, işletmenizi güçlendiren fiziksel ve sanal sunucuları koruma altına almakta size yardımcı olur. Ödüllü AppAssure yedekleme ve kurtarma yazılımının gücünü arkasına almış olan DL 4300, 5TB’dan 60TB’a kadar depolama kapasitesiyle entegre olabilen eksiksiz şekilde yapılandırılabilen 2U yedekleme cihazıdır. Cihaz, PowerVault MD 1400 genişletme rafları ilave edilmek veya Dell-ile çalışan SAN* ile bağlantı yapılmak suretiyle 80TB’ye kadar genişletme yapma opsiyonuna sahiptir. DL4300 veri koruma sürecinizi kolaylaştırır. AppAssure Cihaz Yapılandırma Sihirbazı (AppAssure Appliance Configuration Wizard) sayesinde cihazın yapılandırılması ve dahili ya da DAS depolamaya geçilmesi oldukça kolaylaşmakta, cihazla birlikte Rapid Appliance Self- Recovery aracının kullanılmasıyla da, cihaz kendi kendini korur hale getirilebilmektedir. Tüm bunlara ilaveten, yıkım onarım seçeneği sunmak üzere, eksiksiz lisansa sahip Microso0® Hyper-V® Sanal Makineler’den dört adede kadar da dahil etme imkanı bulunmaktadır

AppAssure’un sunduğu özellikler arasında
• Canlı Kurtarma (Live Recovery) -
Koruma altına alınmış makineler veya sunuculara yönelik olarak neredeyse anlık olarak gerçekleşen kurtarma teknolojisinden yararlanma. Herhangi bir şekilde hizmet kesintisi olması durumunda, etkilenmiş sunucuya ait uygulama ve verilere doğrudan yedekleme görüntüsünden erişme imkanı sayesinde, bir yandan kullanıcılarınız randımanlı çalışmaya devam edebilecek bir yandan da BT ekibiniz, uyulması zorunlu katı RTO ve RPO seviyelerini yakalayabilecekler.
• Geçerliliği Denetlenmiş Kurtarma (Verified Recovery) - Microso0 Exchange ve SQL Server’a yönelik olarak otomatikleştirilmiş kurtarma testleri ve alınan yedeklemelerin geçerliliğini denetleme yapma imkanı. Verilerde yaşanan bozulmanın erken aşamada tespit ve yedekleme sürecinin gerçekleştiği süre zarfında, bozulmuş veri bloklarının bakım ve aktarımını önleme.
• Universal Recovery - Fizikselden sanala, sanaldan sanala, sanaldan fiziksele veya fizikselden buluta onarım yedeklemesi yapmak mümkün olduğu gibi, farklı donanımlara da donanımla beraber sunulan (bare metal), güvenilir yedekleme imkanı bulunmaktadır. Yazılım Ömür Çevrimi/ Kullanım Ömrü Çözüm Desteği Dell Hizmetleri, BT ve iş çözümlerinin sizler için çok daha sıkı çalışmasını sağlayarak sizlere BT karmaşıklığını azaltmada maliyetleri düşürmede ve verimsizlikleri ortadan kaldırmada yardımcı olur. Dell ProSupport™ and Dell Yazılım destekleri Dell DL4300 cihazına dahil olarak sunulmaktadır. Bünyemizdeki küresel ekipte yer alan sektör sertifikalı yedekleme ve kurtarma destek mühendisler, uzmanlık alanları ve tecrübelerini tüm ayrıntılarıyla kullanarak, sizlere oldukça kapsamlı bir destek hizmet sunar ve böylelikle bilgisayarların çalışabildiği süreyi (up time) olabilecek en yüksek düzeye çıkartmanıza, BT yatırımlarından en üst düzeyde fayda.

Dell DL4300 hızlı bir şekilde kurularak etkinleştirilebilen ve çalışma ortamınızda bulunan uygulama ve verileri korumak üzere kolaylıkla yönetilebilen birbirine sıkıca entegre edilmiş bir çözümdür. Bu sayede sizler verilerinizi korumak için gerekli olan tahmine dayalı sonuçlar ve zaman alıcı süreçlerle uğraşarak vakit kaybetmezsiniz.

Sunulan İmkanlar:

• Yedekleme işlemlerinizi kolaylaştırır ve hızlandırır
• Optimize edilmiş kopyalama imkanının yanısıra tümleşik, in-line tekilleştirme ve sıkıştırma olanaklarıyla yedekleme alanı gereksinimini düşürür
• Her saat başı anlık durum görüntüsü alabilme olanağı sayesinde granular kurtarma yapma imkanı tanır
• Kritik öneme sahip sunucuların onarımının hızlıca gerçekleşebilmesini teminen, yedek sanal makinelerin kalıcı hale getirilmesiyle, işletme dayanıklılığı ve esnekliği daha da güçlendirilmektedir (sadece 3TB VM sürümünde gerçekleştirilebilmektedir)
• Donanım boyutlandırma, yedekleme yazılımı yapılandırma ve sistem testine duyulan ihtiyaçları ortadan kaldırmaktadır
• AppAssure Cihaz Yapılandırma Sihirbazıyla hızla konuşlandırılıp etkin kullanıma geçilebildiğinden DL 4000 DAS veya dahili depolama otomatik olarak sağlanabilmektedir

Hızlı kurulum, etkinleştirme ve verimliliğe yönelik olarak en uygun hale getirilen DL4300, büyüyen işletmenize sayısız fayda sağlar.