Donanım

Veri merkezi profesyonellerinin maliyeti kontrol ederek ve performansı optimize ederek değişikliği ve karmaşıklığı yönetmesine yardımcı olan bir entegre araç, ürün ve hizmet setidir.
    
Chloride ManageUPS Ağ Adaptörü VP (KGK 0,7-3,0 kVA için)
VP Serisi, Çevre İzleme veya MODBUS RTU seçenekleri gerektirmeyen düşük güçte KGK uygulamaları için tasarlanmıştır.
   
Chloride ManageUPS Ağ Adaptörü P Serisi
Tek fazlı ve üç fazlı KGK'yı izlemek için SNMP ajanları ve yerleşik WEB sunucusu.
   
Çevre Sensörüne sahip Chloride ManageUPS Ağ Adaptörü P Serisi
ManageUPS Ağ Adaptörü, ağ gücünün yönetilmesi için açık bir yaklaşım sağlar. ManageUPS; TCPIP ağ bağlantısıyla SNMP, WEB, Telnet, veri günlüğe kaydetme, olay günlüğe kaydetme ve birden çok sunucunun kapatılması gibi eksiksiz bir yönetebilirlik seçenekleri seti sunar. Olay mesajları e-posta ve SNMP Tuzakları olarak sunulur; bir ağ ortamında KGK sistemlerinin yönetilmesi için çok yönlü bir araçtır.
   
MODBUS RTU ve TCP'ye sahip Chloride ManageUPS Ağ Adaptörü P Serisi
ManageUPS Ağ Adaptörü serisi, ağ gücünün yönetilmesi için açık bir yaklaşım sağlar. ManageUPS + B, CHLORIDE KGK sistemlerinin MODBUS RTU, MODBUS/TCP ya da JBUS protokolleri aracılığıyla Bina İzleme ve Otomasyon Sistemleri ile entegre edilmesini kolaylaştırır.
   
Liebert SiteScan Web Merkezi İzleme ve Kontrol
Liebert SiteScan, ister yandaki odada ister ülkenin diğer ucundaki bir tesiste olsun, tüm kritik destek ekipmanı parçalarının izlenmesini ve kontrol edilmesini sağlar. Bu web tabanlı veri merkezi izleme sistemi, Liebert hassas hava, güç ve KGK üniteleri ile birçok analog veya dijital aygıt için merkezi gözetim sağlar. Gerçek zamanlı izleme ve kontrol, veri analizi, eğilim raporlama ve olay yönetimi gibi özelliklere sahiptir.
   
Liebert IntelliSlot Web Kartı İletişimleri Arayüz Kartı
Liebert IntelliSlot Web Kartı; Liebert KGK, güç yönetimi ve hassas soğutma sistemleri için daha gelişmiş iletişim ve kontrol sağlamak amacıyla SNMP, Telnet ve web yönetimi özellikleri sunar. Kart, ağ üzerinden veri ileterek çok çeşitli çalışma parametrelerini, alarmları ve bildirimleri yönetir.
   
Liebert IntelliSlot Röle Arayüz Kartı
Bu veri merkezi izleme çözümü, IntelliSlot iletişim portu takılı Liebert KGK sistemlerinin alarm durumlarının uzaktan izlenmesi için kontak kapatma sağlar. Kart röle kontak izleme sistemlerine Aküde, Bypass'ta, Düşük Akü Seviyesi, Özet Alarmı, KGK Arızası ve KGK'ya sinyallerini iletir. Kart kullanıcı tarafından kurulabilir ve çalışırken takılabilir.
   
Liebert RCM4 Kontak Kapatma Alarm Paneli
Bu panel, KGK üniteleri de dahil olmak üzere çevre, güç ve KGK sistemlerinden alınan kuru kontak girişleri için özelleştirilmiş alarm bildirimi görüntüler. Bu uzak sistem, en kritik destek ekipmanlarınızı sürekli olarak izler ve alarm durumları için sizi anında uyarır. Ünite en fazla dört dijital girişi izler.
   
Liebert AC4 ve AC8 Kontrolörleri
Otomatik değişim kontrolörleri, birden fazla çevre ünitesi veya pompa gibi yedek veri merkezi altyapı ekipmanına sahip sistemlerin koordineli kontrolü için idealdir. Kontrolör çalışan bir aygıtta alarm algıladığında, yedek bir aygıt etkinleştirilir ve alarm veren aygıt konfigüre edildiği şekilde devre dışı veya çalışır durumda bırakılır.