EMERSON NETWORK POWER ve E-DATA TEKNOLOJİ İŞBİRLİĞİYLE IT KANAL PAZARINA YENİ BİR SOLUK GELİYOR
Emerson Network Power Türkiye, Innovation Partnership Program (IPP) çerçevesinde E-Data Teknoloji ile Distribütörlük sözleşmesi imzaladığını açıkladı. Kritik İş Sürekliliği alanında Dünya Pazar lideri olan Emerson Network Power, E-Data Teknoloji ile gerçekleştirdiği işbirliği ile Türkiye'deki  IT Kanal dağıtım ağını genişletmeyi hedefliyor.

IPP kapsamında gerçekleşen işbirliği sayesinde, Emerson Network Power Türkiye, ürün ve çözümleri ile hem kurumsal hem de proje bazlı çalışan İş Ortaklarına ve müşterilerine kusursuz bir hizmet bütünü sağlama imkanı bulacaktır.

Yeni işbirliği ile ilgili bir değerlendirme yapan Emerson Network Power Türkiye IT Kanalı Satış Müdürü Hakan Yaran, IPP ile birlikte özellikle sistem odalarının beyaz alanına hitap eden ürün gruplarında İş Ortaklarına daha hızlı çözüm ve tedarik ağı oluşturmayı planladıklarını belirterek şöyle devam etti:

“IT Kanal pazarına yönelik yatırımlarımız devam ediyor. İş Ortaklarımızı dinliyor ve bunun üzerine hem çalışma şeklimizi hem de ürün portföyümüzü her geçen gün geliştiriyoruz. IPP de bunun bir parçası ve bu doğrultuda alanında uzmanlaşmış ve sürekli yatırımlar yaparak farklılaşan E-Data Teknoloji ile ortak bir noktada buluştuk. Emerson & E-Data İşbirliğinin sektörümüz için örnek bir çalışma teşkil edeceğinden eminiz. E-Data Teknoloji’nin yeni programımızla birlikte güçlü bir şekilde İş Ortaklarımıza ulaşması için her türlü desteği sağlayacağız.”

E-Data Teknoloji olarak müşterilerinin bilgi ve iletişim alanındaki ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılamayı hedeflediklerini belirten Genel Müdür T. Fatih Mutlu ise yeni işbirliğinden dolayı büyük heyecan duyduklarını vurgulayarak, iş sürekliliği alanında katma değerli EMERSON distribütörü olarak büyük başarılara imza atacaklarına inandığını söyledi.

Emerson Network Power Hakkında
Bir Emerson (NYSE: EMR) kuruluşu olan Emerson Network Power; veri merkezleri, sağlık tesisleri ve endüstriyel tesisler için kullanılabilirliğin, kapasitenin ve verimliliğin en üst düzeye çıkarılmasını sağlayan yazılım, donanım ve hizmetler sunar. Akıllı alt yapı teknolojileri konusunda güvenilen bir endüstri lideri olan Emerson Network Power, BT ile tesis yönetimi arasındaki boşluğu doldurmayı sağlayan ve kapasite gereksinimi ne olursa olsun verimlilik ve kullanılabilirlik konusunda ödün vermeyen yenilikçi veri merkezi alt yapı yönetim çözümleri sunar. Çözümlerimiz, yerel Emerson Network Power servis teknisyenleri tarafından dünya çapında desteklenmektedir. Emerson Network Power ürünleri ve hizmetleri hakkında www.EmersonNetworkPower.eu adresini ziyaret ederek daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Emerson Hakkında
Emerson (NYSE: EMR), St. Louis, Missouri'de (ABD) yer alan, dünya çapında endüstri, ticaret ve tüketici pazarları için yenilikçi çözümler üretmek amacıyla teknoloji ve mühendislik alanlarını birleştiren küresel bir liderdir. Şirket beş bölümden oluşmaktadır: Süreç Yönetimi, Endüstriyel Otomasyon, Ağ Gücü, İklim Teknolojileri ve İş Yeri ve Konut Çözümleri. 2013 mali yılında 24,7 milyar dolar değerinde satış yapmıştır. Ayrıntılı bilgi için www.Emerson.com web sitesini ziyaret edin.

E-Data Teknoloji Hakkında:
E-Data Teknoloji 2008 yılında çeyrek asırlık tecrübesiyle Bilişim Sektörünün lider firmalarından olan Epdata Bilgisayar’ın grup şirketi olarak kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren yaptığı yatırımlar ve dünyanın ileri gelen teknoloji ve yazılım (Abbyy, FireEye,Foxit, Kaspersky, Lexmark, SAP, TechSmith, ThinPrint, VanDyke ve ZyXEL gibi.) üreticileriyle kurmuş olduğu iş ortaklıkları ile çözüm ağını genişletmiştir. Vizyonunu “gelecek için veri güvenliği” olarak belirlemiş olan E-Data Teknoloji Türkiye çapında 1500’den fazla iş ortağı aracılığıyla ihtiyaçlara yönelik çözümleri son kullanıcılarla buluşturmaktadır.