Endpoint ProtectorKüçük-Orta ve büyük ölçekli işletmeler için donanım, bulut altyapısı ve sanal cihaz olarak yönetilebilen
tam kapsamlı DLP çözümüdür.

USB ve çevre bağlantı noktalarının sorunsuz kontrolünü sağlayan, hareket halindeki ve sabit verileri dinleyen,

şifreleme yapabilen ve kurumsal mobilite yönetimi sunan, kullanımı kolay, çoklu platform desteği olan Veri Kaybını Önleme araçları sunar.


 
İçerik Filtreleme

Şirket ağındaki hassas veriler üzerinde ayrıntılı kontrol sunar. Etkin içerik inceleme yoluyla, önemli şirket belgelerinin transferleri loglanabilir, raporlanabilir ve bloklanabilir.
Gelişmiş içerik ve bağlam tanımlama ile hassas verilerde yakınsama olan içerikler, programlama dili içerikleri de yakalanabilmektedir.
 


Cihaz Kontrolü

Basit bir Web arayüzünden bir ağ içindeki cihaz etkinliği kontrol etme imkanı sizin için işleri kolaylaştıracaktır. Güçlü cihaz kullanım politikalarının daha güvenli bir çalışma ortamı için proaktif koruma sağlayacaktır. Yeni transfer limitleme özelliği ile de kullanıcıların dosya transferlerini de kontrol altına alabilirsiniz.
 


Dosya İzleme/Gölgeleme

USB flash sürücülerden ve diğer taşınabilir cihazlara kopyalanan yada bu cihazlardan kopyalanan verilerin hepsine erişiminiz olacaktır. Bu sayede taşınabilir cihazlar üzerinde kontrolünüzü arttırıp veri sızıntı riskini engelleyebilirsiniz. Gölge kopyalanması gerçekleştirilen içerikleri, dosya formatı ya da kullanıcı gruplarına göre farklı depolama alanlarında toplayarak, gerekli içeriğe dhaa kolay ulaşabilirsiniz.
 
 

Sanal Cihaz

Sanal cihaz olarak Endpoint Protector 5.2 yönetim sunucusu, kurulum rehberini saatlerce okuyarak zaman kaybetmenizi gerektirmeyen, hızlı, pratik ve  çözümdür. Herşey halihazırda yüklenmiş ve çalışmaya hazır olarak sunulmuştur.