OCR/ICR SDKs


  ABBYY FineReader Engine
ABBYY FineReader Engine, geliştiricilerin, entegratörlerin ve İş Süreçlerinde Dış Kaynak Kullananların (BPO) uygulamalarına optik metin tanıma teknolojileri entegre etmek için ihtiyaç duydukları araçları sağlayan bir OCR Yazılım Geliştirme Setidir (SDK). ABBYY tanıma platformunun sunduğu ödüllü OCR, akıllı karakter tanıma (ICR), barkod, onay işareti, alan düzeyinde/bölgesel tanıma ve PDF dönüştürme teknolojileri, taranmış belgelerin ve görüntülerin içinde arama yapılabilen ve düzenlenebilen doküman biçimlerine dönüştürülmesini sağlar.
   
  ABBYY Mobile OCR Engine
ABBYY Mobile OCR Engine SDK, mobil ve küçük ayak izli uygulama geliştiricilerinin, görüntüleri ve fotoğrafları yönetilebilir ve aranabilir metinlere dönüştüren yüksek doğrulukta optik karakter tanıma (OCR) teknolojilerini entegre edebilmelerine imkân tanıyan güçlü bir yazılım geliştirme kitidir. Bu kit, en yaygın mobil platformları ve aygıtları olan iOS (iPhone) ve Android, Mac OS ve Windows’u destekler.
   

Veri Yakalama SDK'leri


  ABBYY FlexiCapture Engine
ABBYY FlexiCapture Engine 10, ABBYY’nin SDK Veri Yakalama teknolojisinin yeni neslini temsil eder. Geliştiricilerin hemen her tür karmaşık form ve belgelerdeki verileri hızlıca ve düşük maliyetle alabilmesini sağlayan FlexiCapture Engine, entegre veri yakalama çözümleri geliştiren ISV'ler, Sistem Entegratörleri ve Servis Sağlayıcılar için idealdir.
   

Görüntü işleme yazılımı geliştirme kiti


  ABBYY Mobile Imaging SDK
ABBYY Mobil Görüntüleme, geliştiriciler için, mobil aygıtlarla yakalanan belgelerdeki fotoğrafların optik karakter tanımaya (OCR) uygun olup olmadıkları veya yeniden çekilmeleri gerekip gerekmediğini analiz edebilen akıllı araçlar sağlar. Ayrıca, daha iyi görüntüleme ve okuma için fotoğraflanmış belgelerin görsel kalitesini artıran güçlü görüntü işleme fonksiyonları da sunar.

ABBYY’nin görüntü işleme araçları en yaygın iki mobil platformu destekler: Apple iOS ve Android.