SC Awards Europe 2018’de; Exabeam Security Intelligence Platform (SIP) En İyi SIEM Çözümü Ödülü’nü alırken, Exabeam Advanced Analytics de En İyi Davranış Analizi / Kurumsal Tehdit Çözümü Ödülü’nü aldı.

SC Awards Europe yargıçları, Exabeam Advanced Analytics'in mükemmel görünümlü, tamamen işlevsel bir ürün olduğunu belirtirken; Exabeam Security Intelligence Platform’un da geleneksel SIEM'in üç zayıflığını ele aldığından bahsetti: veri toplama, tehdit algılama ve olay yanıtı.

Exabeam’in CEO’su Nir Polak, "İki ödülü birden almış olmaktan çok gururluyuz, Avrupa'daki müşterilerimizin artışı da başarımızın yansıması olarak görülebilir. Yeni nesil güvenlik yönetimi çözümlerinin, sorumlu güvenlik ekiplerinin yükünü azaltmak için güçlü davranışsal anlayış ve olaylara verilen cevabı otomatikleştiren bir mekanizma içermesi gerektiği açıktır.” dedi.

SC Editörü Chief Tony Morbin "Bu yılki yüksek katılımdan gerçekten memnunuz. Kazananlar, bu kadar hareketli ve dinamik bir sektörde olağanüstü bir şekilde öne çıkmış markalar, onlara tebriklerimizi sunuyoruz.” dedi.

SC Media tarafından düzenlenen SC Awards, en etkin güvenlik çözümlerinin tarafsız bir şekilde değerlendirilmesiyle birlikte bilgi güvenliği uzmanlarına hizmet vermektedir. SC Awards’ın amacı, şirketlerin karşı karşıya oldukları sayısız tehdit ve güvenlik sorunları karşısında organizasyonlarını korumak için en iyi çözümleri seçmelerine yardımcı olmaktır.

Daha fazla bilgi için tıklayınız