FireEye/E-DATA Teknoloji Kanal Buluşması
Türkiye distribütörü olduğumuz FireEye ürünlerini iş ortaklarımızla buluşturmak amacıyla tertip etmiş olduğumuz organizasyon yoğun ilgi çekerek sektörün önde gelen isimlerini bir araya getirdi. FireEye Türkiye’den Bölge Satış Müdürü Nurhan Özalp, Kıdemli Sistem Mühendisi İnanç Ilgın ve FireEye Dubai ofisten Orta Doğu-Afrika & Türkiye Kamu ve Savunma sektörü bölge müdürü Mohammed Abukhater ‘inde katılımları ile gerçekleştirilen toplantıda FireEye ürün ve çözümleri hakkında iş ortaklarına detaylı bilgiler aktarıldı.
Toplantının en ilgi çeken bölümlerinden birisi de canlı yapılan demo bölümü oldu. Siber atakları önlemeye karşı geleneksel yöntemler ile alınan tedbirlerin ne denli yetersiz olduğuna işaret eden demoda, kullanıcı sistemlerinin nasıl kolayca ele geçirilebileceği gösterildi.
Yeni nesil ataklara karşı geliştirmiş olduğu üstün teknolojiler ile sektör lideri konumda olan FireEye ürünlerini katma değerli distribütör sıfatı ile sektörün hizmetine sunan E-DATA teknoloji, iş ortaklarına müşterilerinde farkındalık yaratabilecekleri güçlü bir argüman sunarak hali hazırda önemli bir pazarı olan segmente kuvvetli bir giriş yaptı.