FireEye Türkiye, 7 Mayıs 2014 tarihinde Swissotel Ankara’da düzenlediği organizasyon ile kurumsal müşteriler BT yöneticilerini ile bir araya geldi. FireEye üst düzey yönetiminin de katılımları ile gerçekleşen toplantıya birçok kamu kurumundan üst düzey bilgi işlem yöneticisi iştirak etti.
FireEye EMEA Bölgesi Başkan Yardımcısı ve Teknolojiden Sorumlu Başkan’ı Greg Day’in prezentasyonu ile başlayan seminerde, sırasıyla META Bölgesi Kamu Satış Müdürü Mohammed Abukhater ve META Bölgesi Bölge Kanal Müdürü Ala Khalil söz aldılar. En son söz alan FireEye META Bölgesi Kıdemli Sistem Mühendisi İnanç Ilgın’da yapmış olduğu canlı demonstrasyon ile katılımcılara geleneksel yöntemler ile korunan sistemlerin ne denli kolayca ele geçirilebileceğini gösterdi.
FireEye Türkiye Kamu Satış Müdürü Nurhan Özalp’ın gözetiminde yapılan çekilişte, katılımcılara muhtelif hediyeler verilerek seminer sonlandırılmış ve yemeğe geçilmiştir.
FireEye Türkiye yetkilileri toplantının gerçekleşmesi aşamasında yapmış olduğu katkılardan ötürü Türkiye Distribütörü E-DATA Teknoloji’ye teşekkür etmişlerdir.