Avocent® yüksek performanslı KVM, önemli iş uygulamalarını destekleme konusunda standart KVM ürünlerinin ötesinde hizmet sunar.

Avocent Yüksek Performanslı KVM Matrix Extension ürünleri ile organizasyonların verimliliğini arttırabilir ve merkezi bilgi işlem kaynakları sayesinde de sunucu odalarındaki fazla maliyetleri, aşırı ısınmayı ve gürültülü ekipmanları devre dışı bırakabilirsiniz. Avocent ürünleri yayıncılık, sanayi, kurumsal, sağlık ve finansal endüstrilerde talep edilen yüksek çözünürlüklü ve gecikmeye sebep olmayan uygulamalar olarak dizayn edilmiştir.


Avocent® Matrix High Performance KVM
Esnek içerik yaratma, üretme ve transferinde yeni nesil yayın eklentisi. Çok yakında bu yeni hizmet Avocent HMX ve AMX High Performance KVM ürünlerinin daha üst sıralara çıkmasında büyük rol oynayacak. Matrix Digital High Performance KVM, Avocent AMX High Performance KVM sistemlerinin anlık transfer özelliği ile Avocent HMX High Performance KVM sistemlerinin dijital kalitede ve gelişmiş yönetim özelliklerini bir araya getirir.

Avocent AMX™ Analog High Performance KVM
Avocent AMX Analog High Performance KVM, ağ geçidi ile çalışanların hızlı ve sorunsuz bir şekilde fiziksel ortamdan ayrılmış bilgi işlem kaynaklarına erişim ve veri alışverişi sağlanması hususunda kuruluşlar baz alınarak tasarlanmıştır. Avocent AMX Analog High Performance KVM ağ geçitleri doğrudan bağlantı özelliği ile kaynaklar arası hızlı veri aktarımını sağlar.


Avocent® HMX Digital High Performance KVM Switch
Avocent AMX Analog High Performance KVM, ağ geçidi ile çalışanların hızlı ve sorunsuz bir şekilde fiziksel ortamdan ayrılmış bilgi işlem kaynaklarına erişim ve veri alışverişi sağlanması hususunda kuruluşlar baz alınarak tasarlanmıştır. Avocent HMX Digital High Performance KVM ağ geçitleri endstri standartlarındaki IP teknolojilerini ve kullanılmakta olan altyapıyı geliştirmek için uzak mesafelerdeki kaynak ve veriler için köprü görevi görmektedir.