Telco ve ISP’lere yönelik Akıllı WiFi ve Bağlantılı Ev Çözümleri

Sıradan bir Amerikalı kullanıcının, gün içerisinde 10 saatten fazla bir süreyi bağlı cihazlar kullanarak geçirdiği günümüzde, İnternet Hizmet Sağlayıcıların / ISP’lerin hızlı ve güvenilir bir İnternet hizmeti sunmaları elzem hale gelmiştir. Fing’in kullanıma hazır ve piyasada test edilmiş teknolojisini kullanarak ebeveyn kontrolü, ağ güvenliği, arıza giderme ve tespit, kendi kendine yardım, ürün tavsiyeleri gibi özellikleri ve çok daha fazlasını bünyesinde barındıran Akıllı WiFi ve Broadband 2.0 çözümlerini müşterilerinize sunabilirsiniz.


Akıllı WiFi
Müşterilerin bir İnternet Servis Sağlayıcısı (ISP) ile olumlu bir deneyim yaşamalarının olmazsa olmaz unsuru iyi kalitede bir WiFi’dır. Fing, Akıllı WiFi Yönetimi kapsamında ISP’lere tamamıyla kullanıma-hazır ve piyasada test edilmiş bir uygulama ve uygulama çözümü sunmaktadır.

-Daha üstün Cihaz Tanıma
-Cihaz Engelleme
-Ebeveyn Kontrolü
-Aile Kullanım Tespiti
-Bant Aralığı İşgali Kimlik Saptaması
-Yakın Civardaki Kullanıcıları Ayrımsama
-Tehdit Tespiti
-Fing’in IT Profesyonelleri Topluluğu’nun sağladığı Kendi Başına Yap Desteği
-WiFi Analizi: Ücretsiz WiFi ürünlerinin önerilmesi


Olağanüstü Cihaz Tanıma
Fing’in 15B cihazlık veritabanı sayesinde sizlere en iyi cihaz tanıma teknolojisini sunabiliyoruz. Piyasada bulabileceğiniz en hızlı ve en güvenilir cihaz tanıma bizde.

Kullanıcı Dostu
Kullanıcı dostu bir deneyimin yolu hassas ve doğru cihaz tanımadan geçer. Bizler de bunun için çalışıyor ve büyük halk kitlelerinin erişebileceği kolay kullanılabilir çözümler geliştiriyoruz.

Kapsamlı Akıllı WiFi

Müşterilerinize Akıllı WiFi ve Bağlantılı Ev çözümlerini sunacak doğru özelliklere ve teknolojiye bizimle sahip olabilirsiniz, bu anlamda rakiplerimizin bizimle boy ölçüşemediğini söylemeden geçemeyeceğiz. Sayemizde müşterilerinizi elinizde tutacak, dahası müşterilerinizin büyük bir sadakatle size bağlandığını göreceksiniz.

Dijital Hayat Yönetimi (Digital Life Management)
Müşterilerinizin kimin şebekelerine girdiğini ve cihazların ne şekilde kullanılmakta olduğunu bilmelerine imkan tanıyın, sistemde bir sorun yaşandığında kendine kendine yap araçlarından faydalanmalarını sağlayın.