Ivanti; Yılın CISO’su ve Güvenlik Açığı Yönetimi kategorilerinde “Lider” olarak, Kimlik ve Erişim Yönetimi kategorisinde ise “En Yenilikçi” olarak seçildi. Dijital işyerini daha iyi yönetmek ve güvence altına almak için BT’yi birleştiren Ivanti, 2018 RSA Konferası’nda üç adet Cyber Security Magazine (CDM) 2018 InfoSec ödülüne layık bulundu.

Yılın CISO’su kategorisinde “Lider” olarak adlandırılan Phil Richards (Ivanti, CSO), birden fazla kuruluşun PCI DSS ve SSAE SOC2 uyumluluk sertifikalarını temizlemesini sağladı. Ivanti'de kapsamlı risk değerlendirme ve iyileştirme uygulamalarını hayata geçirdi ve farklı departmanlardaki süreçleri ve stratejileri birleştirerek şirketin risk profilini iyileştiren ve kurumsal güvenliği dönüştüren FedRAMP sertifikasyon sürecini başlattı.

Güvenlik Açığı Yönetimi kategorisinde “Lider” olarak adlandırılan Ivanti Endpoint Security for Endpoint Manager ve Ivanti Endpoint Manager, derinlemesine bir güvenlik stratejisini daha da işlevsel hale getirmek için aygıt yalıtımı ve düzeltmesini otomatik hale getiriyor. Çözümün tümleşik konsolu ve iş akışları yapısı; eylemlerin ve politikaların, farklı türde cihazlara uygulanmasına olanak tanıyor.

Kimlik ve Erişim Yönetimi kategorisinde “En Yenilikçi” olarak isimlendirilen Ivanti Identity Director, kimliklendirme ve otomatik provizyon, iş akışları ve self servis ile erişime öznitelik tabanlı bir yaklaşım sunuyor. Doğru erişim seviyeleri, kimlikler temel alınarak sağlanıyor bu sayede kullanıcıların üretkenliğini devam ettirmelerine ve işin güvenli kalmasına olanak sağlanıyor.

Detaylı bilgi için tıklayınız