KASPERSKY ENDPOINT SECURITY FOR BUSINESS Select

SİSTEMLERİNİZİ VE MOBİL ARAÇLARINIZI KORUMA

• Birinci sınıf, çok katmanlı kötü amaçlı yazılımdan koruma
• Uygulama kontrolü, cihaz kontrolü ve Web kontrolü
• Mobil güvenlik, MDM ve daha fazlası kurumsal avantajlar

Günümüzde işletmelerin, dahili BT altyapılarını koruyan ve geleneksel bölgelerinin dışına da uzanan bir güvenliği uygulamaları gerekir. Böylece mobil araçlar, kurumsal sistem ve verilere yeni güvenlik riskleri oluşturmadan erişebilir. Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT, dahili BT altyapınızı korumak için Kaspersky Lab'in ödüllü kötü amaçlı yazılımdan koruma teknolojileri ile dosya sunucusu güvenliğini ve yapılandırılması kolay uç nokta kontrollerini birleştirir. Ayrıca sıkı mobil güvenliği ve MDM özellikleriyle kurumsal sisteminize güvenli erişim sağlar.

Verilerinizi ve işletmenizin itibarını koruma
İmza tabanlı, proaktif ve bulut yardımlı kötü amaçlı yazılımdan koruma teknolojilerini ve Kaspersky'nin iki yönlü güvenlik duvarı ile özel Network Attack Blocker özelliklerini birleştiren Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT, en yeni tehditlere karşı çok katmanlı koruma sağlar..

Paylaşılan depolamayı koruma
Sunucularınızın herhangi birindeki tek bir virüslü dosya, ağınızdaki tüm bilgisayarları olumsuz etkileyebilir. Bu yüzden Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT, Microsoft Windows ve Linux kullanan dosya sunucuları için kötü amaçlı yazılımdan koruma sağlar.

Mobil erişim ve Bring Your Own Device girişimlerini güvence altına alma
Bir işletme, kurumsal sistem ve verilerine ne zaman mobil erişimi sağlasa yeni güvenlik riskleri ortaya çıkabilir. İşte bu yüzden Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT, mobil cihazlar için güçlü bir güvenlik içerir. Kaspersky sizi virüsler, Truva Atları, solucanlar, casus yazılımlar, bot saldırıları ve daha birçok tehdide karşı korurken Kaspersky mobil güvenlik teknolojileri ile işletmeniz BYOD girişimlerinin sunduğu maliyet ve verimlilik kazanımlarından faydalanabilir.

Mobil cihaz yönetimini (MDM) basitleştirme

Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT, hem mobil güvenlik hem de mobil uç noktalarınızda işleyen güvenliği kontrol etmenizi sağlayan esnek MDM'yi içerir. Ayrıca her bir cihazın kurumsal ağınıza nasıl bir erişim izninin olduğunu yönetmenize yardımcı olur. Yeni bir mobil cihaz kurumsal ağınızda göründüğünde Kaspersky teknolojileri cihazın size görünmesini sağlar. Böylece cihazın güvenliğini yönetebilir ve ağa nasıl eriştiğini kontrol edebilirsiniz.

Güvenlik ilkelerinizin uygulanmasına yardımcı olma
Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT, işletme çapında kurumsal güvenlik ilkelerinizin uygulanmasını sağlamanıza yardımcı olan güçlü kontrolleri içerir. Esnek Uygulama Kontrolleri, Cihaz Kontrolleri ve Web Kontrolleri, yöneticilerin, uygulamaların nasıl çalıştığını yönetmesini, çıkarılabilir cihazların kullanımını kontrol etmesini ve web kullanımını yönetmesini kolaylaştırır. Böylece sistemleriniz ve verileriniz ek koruma düzeylerinden faydalanmış olur.

Güvenliği hızlı ulaştırma
Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT, kurar kurmaz sistemlerinizi ve verilerinizi korumaya başlamak üzere önceden yapılandırılmıştır. Buna ek olarak, Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT, Kaspersky'nin merkezi yönetim konsolu olan Kaspersky Security Center'ı da içerdiğinden, işletmenizin çalıştırdığı neredeyse tüm Kaspersky güvenlik uygulamalarının yapılandırmalarını hızlı bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

İhtiyacınız olduğunda daha fazla güvenlik ekleme

Kaspersky daha fazla koruma teknolojisi eklemenize olanak tanıyan çok çeşitli Hedeflenen Güvenlik Çözümleri de sunar. Depolama, posta, İnternet ağ geçitleri, sanallaştırma ve iş birliği ile geniş kapsamlı sistem yönetimi çözümü için Hedeflenen Güvenlik Çözümleri vardır.