Kaspersky ONE Tanıtım Günleri Başlıyor

Kaspersky ONE'ı İstanbul'un çeşitli Alışveriş Merkezleri'nde ve teknoloji zincir mağazalarında tanıtmaya başlıyor.

Haber: Kaspersky ONE Tanıtım Günleri Başlıyor

Güvenli  içerik ve tehdit yönetimi çözümleri  lideri Kaspersky Lab, kullanıcıların Windows tabanlı bilgisayarlarını, Mac'lerini,  akıllı telefonlarını  ve Android  tabanlı tabletlerini tek lisans ile koruyan yeni ürünü  Kaspersky ONE'ı  İstanbul 'un çeşitli  Alışveriş Merkezleri'nde ve teknoloji zincir  mağazalarında  1 Nisan 2012 tarihinden itibaren tanıtmaya başlıyor. 

İlki 1 Nisan Pazar günü Tepe Nautilus  Alışveriş Merkezi'nde başlayacak olan Kaspersky ONE  tanıtım günleri 5 Mayıs tarihine kadar çok sayıda  alışveriş merkezi ve teknoloji zincir  mağazalarında  devam edecek. 

Kullanıcılar  tanıtım  günlerinde Kaspersky ONE hakkında  detaylı  bilgiye ulaşıp  ürün   paketi  ile istedikleri kombinasyonları nasıl yapabileceklerini ve tüm teknolojik  cihazlarını  nasıl  koruma  altına alabilecekleri hakkında bilgi sahibi olabilecekler. Kasperksy ONE standını ziyaret edenlere ayrıca düzenlenecek Oyunlarla  sürpriz   hediyeler  dağıtılacak.

Türkiye'de  online  olarak 27 Mart'ta satışa sunulan, tüm teknoloji zincir  mağazalarında  ise 2 Nisan'da raflardaki yerini alacak olan Kaspersky ONE'ın satış  fiyatı  65 ABD Doları+KDV.