KASPERSKY TOTAL SECURITY FOR BUSINESS

EN SON GÜVENLİK VE SİSTEM YÖNETİMİ ÇÖZÜMÜMÜZ

• Kötü amaçlı yazılımdan koruma, kontroller, mobil güvenlik ve MDM
• Otomatik güvenlik açığı taraması ve yama dağıtımı
• Kullanımı kolay sistem yönetimi araçları
• Web ağ geçidi, e-posta ve iş birliği koruması

Kaspersky TOTAL Security for Business, Kaspersky Lab'in en kapsamlı kurumsal güvenlik çözümünü sunar ve kurumsal ağınızın her bileşenini korur. Kaspersky TOTAL Security for Business, iş istasyonları, dosya sunucuları ve mobil cihazlar için kötü amaçlı yazılımdan koruma ve veri şifreleme ile esnek uç nokta kontrolleri sağlamaya ek olarak, posta sunucuları, iş birliği sunucuları ve Web ağ geçitleri üzerinden akan trafik için de özel koruma teknolojileri sağlar. Ayrıca, kullanımı kolay sistem yönetimi araçları ve mobil cihaz yönetimi (MDM) işlevi ile çok çeşitli yönetim görevlerinin basitleştirilmesine yardımcı olur.

Çok katmanlı kötü amaçlı yazılımdan koruma
Kaspersky’nin en yeni kötü amaçlı yazılımdan koruma teknolojileri imza tabanlı, proaktif ve bulut yardımlı teknolojilerin güçlü bir birleşimini sunar. Böylece kurumunuz, bilinen kötü amaçlı yazılımlara ve yeni tehditlere karşı gelişmiş bir güvenlikten faydalanır.

Çeşitli dosya sunucu platformları için kötü amaçlı yazılımdan koruma
Paylaşılan depolama ortamlarında kötü amaçlı yazılımı tüm ağa yaymak için yalnızca bir virüslü dosya yeterlidir. İşte bu yüzden Kaspersky TOTAL Security for Business dosya sunucuları için kötü amaçlı yazılımdan koruma sağlar. Böylece hem paylaşılan depolama alanından faydalanır hem de güvenliği sağlarsınız.

BT yönetim faaliyetlerini basitleştirme
Karmaşık BT ortamlarını yönetmek karmaşık bir görev olmak zorunda değil. Çeşitli sistem yönetimi işlevleriyle Kaspersky TOTAL Security for Business, BT yönetimini basitleştiriyor ve masraflarınızı idare etmenizi sağlıyor. İşlevleri arasında ağınızdaki tüm donanım ve yazılımların otomatik envanterleri, otomatik güvenlik açığı taraması ve yama / güncelleme dağıtımı ve sistem sunma yetenekleri vardır.

Gizli bilgileri koruma - kayıp dizüstü bilgisayarlar ve mobil cihazlarda bile
Bir dizüstü bilgisayar, depolama cihazı, tablet veya akıllı telefonun kaybedilmesi veya çalınması, gizli kurumsal bilgilerin yanlış kişilerin eline geçmesiyle sonuçlanabilir. Kaspersky TOTAL Security for Business veri şifreleme ve şifreleme yönetimi özellikleri içerir. Bu özellikler, bir dizüstü bilgisayar veya mobil cihaz kaybolduğunda gizli verilerin güvenliğinin tehlikeye girmesini engellemeye yardımcı olur.

BT yöneticilerine daha fazla kontrol etme olanağı verme
Kaspersky’nin Uygulama Kontrolü, Cihaz Kontrolü ve Web Kontrolü'nü kapsayan uç nokta kontrol teknolojileri, uygulamalar, cihazlar ve İnternet'in kurumsal ağınızda nasıl kullanıldıkları konusunda BT yöneticilerinize yardımcı olur. Hangi uygulamaların çalıştırılmasına izin verileceğini, hangi cihazların sistemlerinize erişebileceğini ve çalışanlarınızın İnternet'te nasıl dolaşabileceklerini kontrol etmek kolaydır.

Akıllı telefonları ve tabletleri güvence altına alma - BYOD dahil
Mobil güvenlik ile esnek mobil cihaz yönetimi (MDM) özelliklerini birleştiren Kaspersky TOTAL Security for Business, çeşitli mobil platformlarda güvenliği sağlamanıza ve yönetmenize yardımcı olur; bu nedenle akıllı telefonları, tabletleri ve eriştikleri kurumsal sistem ve verileri güvence altına almak kolaydır.

E-posta koruma
Optimize edilmiş kötü amaçlı yazılımdan koruma taraması ile akıllı spam filtrelemeyi birleştiren Kaspersky TOTAL Security for Business, posta sunucuları için güçlü bir koruma sağlar. Bu şekilde spam e-postalarını ortadan kaldırmaya ve kurumsal ağınızdaki trafik hacmini azaltmaya yardımcı olur. Çözüm, aralarında Microsoft Exchange, IBM Lotus Notes / Domino, Sendmail, qmail, Postfix, Exim ve CommuniGate Pro'nun da olduğu çeşitli posta sunucularını destekler.

Web trafiğini güvence altına alma

Windows veya Linux tabanlı en popüler Web ağ geçitleri üzerinden akan web trafiğini koruyan kötü amaçlı yazılımdan koruma içeren Kaspersky TOTAL Security for Business, Web tabanlı tehditlerin tuzağına düşmeden kullanıcılarınızın İnternet'e erişmesini sağlamanıza yardımcı olur.

Güvenli işbirliğini sağlama
Kaspersky’nin SharePoint platformları için kullanılan kötü amaçlı yazılımdan koruma işlevi, içerik ve dosya filtreleme özelliklerine sahiptir. Böylece iş birliği ilkelerinin uygulanmasında ve uygunsuz içeriğin kurumsal ağınızda depolanmasını önlemede kurumunuza yardımcı olur.