Kaspersky Total Security – çoklu cihaz


Üstün çoklu cihaz koruması

Kaspersky Total Security – çoklu cihaz, dijital güvenliğinizin hiçbir yönünü şansa bırakmaz. Son güvenlik çözümümüz gizliliğinizi, mali bilgilerinizi, kimliğinizi, fotoğraflarınızı, dosyalarınızı ve ailenizi İnternet tehditlerine ve daha fazlasına karşı korur. Tek lisanslı bir ürün; dizüstü/masaüstü bilgisayar, Mac bilgisayar, Android akıllı telefon ve Android tabletlerin neredeyse tümünde "dijital hayatınızı" korur.

● Günümüzün İnternet tehditlerine karşı dijital yaşamınızı korur
● PC, Mac ve Android için en iyi korumamızı sağlar
● Web kamerası casuslarına ve diğer tehditlere karşı gizliliğinizi korumanıza yardımcı olur
● Çevrimiçi bankacılık işlemleri ve alışveriş yaparken paranızı korur
● Kimliğinizi, resimlerinizi, dosyalarınızı ve diğer dijital varlıklarınızı korur
● Çocuklarınızı çevrimiçi tehlikelere karşı korur
● Tüm cihazlarınızda güvenlik yönetimini kolaylaştırır
● Cihazlarınızın performans gösterebilmesi için etkin koruma sağlar

Dijital hayatınızı korur

Kaspersky Total Security – çoklu cihaz gizliliğinizi, paranızı, kimliğinizi, resimlerinizi, dosyalarınızı ve ailenizi İnternet tehditlerine, siber suça ve kötü amaçlı yazılımlara karşı koruyan üstün güvenlik çözümümüzdür. Bu nedenle "tam koruma" adını almıştır.

Birden çok cihazda sizi korur

Kaspersky Total Security - çoklu cihaz; PC, Mac, Android telefon veya Android tabletinizde tek bir lisans ve ürünle en yüksek düzey korumamızı sağlar. Evde veya dışarıdayken hangi cihazı kullanırsanız kullanın en esnek olan tam koruma programımızdan faydalanırsınız.

Gizliliğinizi korur

Yenilikçi teknolojiler özel hayatınızın tamamen özel kalmasına yardımcı olur. Web Kamerası Koruması, PC web kameranıza yetkisiz erişimi önlediğinden suçlular sizi gözetleyemez. Gizli belgeleri şifrelemek ve istenmeyen dosyaları öğütmek de kolaydır. Android telefonunuz başka kişilerin eline geçerse Gizlilik Koruması mobil iletişimlerinizin gizli kalmasına yardımcı olmak için yetkisiz kullanıcıların arama ve mesajlarınızla ilgili bilgileri görmelerini engeller.

Paranızın çalınmasını engeller

İster PC, ister Mac kullanın; çevrimiçi bankacılık veya alışveriş sırasında benzersiz Güvenli Para teknolojimizle otomatik olarak ekstra güvenlik eklendiğinden çevrimiçi dolandırıcılar paranızı veya hesap bilgilerinizi çalamaz. Bu ödüllü koruma teknolojileri diğer güvenlik satıcılarında bulunmamaktadır. Güvenli Para'nın özellikleri bağımsız testler* tarafından onaylanmıştır.

Kimliğinizi, resimlerinizi, dosyalarınızı ve daha fazlasını korur

Kimlik avı koruması özellikleri, paranızı ve kimliğinizi çalmaya çalışan korsanlara karşı sizi korur. Ek olarak, Password Manager tüm çevrimiçi hesaplarınızın ve en sevdiğiniz web sitelerinin parolalarını yaratmanıza, korumanıza ve yönetmenize yardımcı olur. Değerli anılarınızın ve belgelerinizin korunması gerektiği için bulut tabanlı yedeklemeyi de dahil ettik. Böylelikle resimlerinizin, videolarınızın, müziklerinizin, mali belgelerinizin ve daha fazlasının** çevrimiçi yedeklerini bulundurabilirsiniz. Dijital varlıklarınızı paylaşmayı kolaylaştırır ve bunlara herhangi bir cihazınızdan erişebilirsiniz.

Çocukları çevrimiçi risklerden korur

Web, birçok tehlikeyi barındırdığından ödüllü Ebeveyn Denetimi özelliklerimiz, çevrimiçi olduklarında çocuklarınızın korunmalarını kolaylaştırır. Ebeveyn Denetimi, çocuklarınızı sapıklara karşı korumanıza yardımcı olur, uygunsuz içerik erişimini engeller, uygulama mağazası alışverişlerini önler, oyunlara ve sosyal ağ oluşturma web sitelerine erişimi kontrol eder ve kişisel bilgilerin açığa çıkmasını engeller.

Tüm cihazlarınızda güvenliği kolaylaştırır


My Kaspersky hesabıyla birden fazla cihazda güvenliğinizi yönetmenize yardımcı olan araçlar elde edersiniz. Çevrimiçi olduğunuzda Kaspersky Lab güvenlik yazılımını çalıştıran tüm cihazlarınızın güvenlik durumunu kontrol edebilir, belirli güvenlik özelliklerini etkinleştirebilir, lisansınızı yönetebilir ve cihazların korunmasını değiştirebilirsiniz. Ayrıca en güncel özel tekliflerimizi ve indirebileceğiniz ücretsiz ürün bilgilerini alabilirsiniz.

Koruma ve verimliliği birleştirir

Kaspersky Total Security – çoklu cihaz, koruma ve verimliliği bir araya getirdiğinden tüm cihazlarınız tasarlandıkları biçimde çalışmaya devam edebilir. Güvenlik teknolojilerimiz "arka planda" çalışır, böylelikle üstün güvenlik dijital hayatınızı yavaşlatmaz.

*AV-Test Yenilik Ödülü (Güvenli Çevrimiçi İşlemler kategorisinde)

**Çevrimiçi yedekleme hizmeti Dropbox tarafından sağlanır. Dropbox'ın standart koşulları 2 GB'a kadar depolamayı ücretsiz olarak sağlar. Ücretsiz depolama hizmetinin maksimum kapasitesi, Dropbox'ın standart koşullarındaki değişikliklere göre değişebilir. Ek yedek depolama kapasitesi ek ücretle alınabilir.


Sistem Gereksinimleri


Tüm cihazlar için
● Ürün etkinleştirme ve güncellemeler için Internet bağlantısı

Windows tabanlı masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar

● Sabit sürücüde yaklaşık 480 MB'lık boş alan
● CD-ROM veya DVD-ROM sürücü (yükleme için)
● Microsoft® Internet Explorer® 8 veya daha yeni bir sürüm
● Microsoft Windows® Installer 3.0 veya daha yeni bir sürüm
● Microsoft .NET Framework 4 veya daha yeni bir sürüm
● Web Kamerası Koruması teknolojisi yalnızca PC'lerde çalışır. Özellik, çok çeşitli uyumlu web kameralarıyla kullanılabilir. Uyumlu cihazların tam listesi için www.kaspersky.com adresini ziyaret edin
● Microsoft Windows 8.1 / Pro / Enterprise / 8.1 güncellemesi (32 bit veya 64 bit*)
● Microsoft Windows 8 / Pro / Enterprise (32 bit veya 64 bit*)
● Microsoft Windows 7 Starter / Home Basic / Home Premium / Professional / Ultimate SP1 veya üzeri (32 bit veya 64 bit*)
● Microsoft Windows Vista® Home Basic / Home Premium / Business / Enterprise / Ultimate SP1 veya üzeri (32 bit veya 64 bit*)
   İşlemci:    1 GHz veya daha hızlı
   Bellek (RAM):    1 GB (32 bit) veya 2 GB (64 bit)
● Microsoft Windows XP Home / Professional (32 bit) SP3 veya daha üzeri / Professional (64 bit*) SP2 veya üzeri
   İşlemci:    800 MHz veya daha hızlı
   Bellek (RAM):     512 MB

Mac tabanlı masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar
● Sabit sürücüde 350 MB'lık boş alan
● Bellek (RAM): 1 GB
● OS X 10.7, 10.8, 10.9, 10.10 (Intel® işlemcili sistem)

Android tabanlı akıllı telefonlar ve tabletler
● Android™ 2.3 – 4.4
● Minimum ekran çözünürlüğü: 320 x 480

iPhone ve iPad
● iOS® 6.0 veya daha yeni bir sürüm

Windows Phone®**
● Windows Phone 8

* Bazı ürün özellikleri yalnızca 32 bit işletim sistemlerinde çalışabilir.
** Bu platformda yalnızca Kaspersky Safe Browser kullanılabilir.