OCR, PDF ve Belge Dönüşümü


  ABBYY FineReader
ABBYY FineReader, bireysel kullanıcıların taramaları, PDF'leri ve dijital fotoğrafları aranabilir ve düzenlenebilir belgelere dönüştürmesine yardımcı olur. Rakipsiz tanıma doğruluğu ve dönüştürme kapasitesi, yeniden yazma ve yeniden biçimlendirme ihtiyacını tamamen ortadan kaldırır. Sezgisel kullanım ve tek tıklamayla gerçekleştirilen otomatikleştirilmiş görevler daha az adımda daha fazla iş yapabilmenizi sağlar.
   
  ABBYY PDF Transformer
PDF dosyalarıyla günlük çalışmalarınızda ihtiyaç duyduğunuz her şeyi size sunan vazgeçilmez PDF yazılımınızla, bir PDF belgesini düzenleyip üzerine yorum ekleyebilir, imzalayıp koruyabilir, belge hakkında iş arkadaşlarınızla tartışabilir ve rahat bir ortamda PDF oluşturabilir, dönüştürebilir veya okumayabilirsiniz.

ABBYY’nin Optik Karakter Tanıma Teknolojisi (OCR) ve Adobe® PDF Library teknolojisi, her türlü PDF belgesiyle kolayca çalışmanızı sağlar ve günlük çalışma veriminizi artırmanıza yardımcı olur.
   
 
ABBYY FineScanner
iPhone fotoğraf makinesiyle yüksek kalitede elektronik belge kopyası oluşturmak için pratik bir mobil tarayıcıdır. Sonuçlar yaygın kullanılan JPEG ve PDF formatlarında kaydedilir.
   

Metin Çıkarma


  ABBYY Screenshot Reader
Açık belgelerden, dosya menülerinden, web sitelerinden, sunumlardan veya PDF dosyalardan kendi resimlerinizin ve metinlerinizin “anlık görüntülerini” sadece birkaç tıkla oluşturun.

ABBYY Screenshot Reader, Microsoft PowerPoint, Word, Excel veya grafik dosyalarına panonuzdan kolayca kesip yapıştırılabileceğiniz resim kopyaları oluşturmaktadır. Screenshot Reader’ı resimlerden, flash dosyalardan, PDF dosyalardan ve diğer resim tabanlı dosyalardan metin parçaları seçip kopyalamak ve düzenlenebilir gerçek metne dönüştürmek veya başka bir belgeye yerleştirmek için kullanabilirsiniz.
   
  ABBYY TextGrabber
Mobil aygıtınızı kullanırken kitaplardaki, dergilerdeki, reklamlardaki ve zaman çizelgelerindeki bilgileri yakalayın ve tercüme edin.
   

Kartvizit Yönetimi


  Kartvizit Yönetimi
ABBYY Business Card Reader
ABBYY Business Card Reader, ABBYY tanıma teknolojileriyle hızlı kartvizit okuma için kullanılan masaüstü ve mobil yazılım araçlarından oluşan bir ürün ailesidir. Bu uygulamalar, kartvizitlerinizde bulunan isimler, telefon numaraları, e-posta adresleri ve diğer önemli bilgileri doğrudan bir iletişim yöneticisine aktarabilmenize ya da bu bilgileri kaydedip elektronik ortamda paylaşabilmenize imkân tanır.

ABBYY Business Card Reader kişi aktarma ve tanıma özellikleri, zahmetli yeniden yazma işlerine harcadığınız zamandan tasarruf etmenizi sağlar ve sıkıcı bir rutini bir keyfe dönüştürür!
   

Sözlükler ve Tercüme


  Sözlükler ve Tercüme
ABBYY Lingvo Dictionary
ABBYY'nin masaüstü ve mobil aygıtlar için sunduğu ödüllü sözlük yazılımıyla farklı dillerde iletişim kurun. Okuma, tercüme ve öğrenme için güvenilir içeriğe sahip çok dilli sözlükler.
   
  ABBYY CopyTranslate
Apple mobil aygıtlar için, metinleri doğrudan iPhone, iPad veya iPod'unuzdaki uygulamanın içinde tercüme eden pratik yardımcı program.