KVM-over-IP uzak mesafe sınırlamasını ortadan kaldırır, veri merkezlerinde bulunan uzak sunucuların ve diğer ağ aygıtlarının kontrolünü sağlar.

Avocent Universal Management Gateway
Avocent Universal Management Gateway doğru, gerçek zamanlı, entegre izlemenin yapıldığı, erişimin ve kontrolün sağlandığı veri merkezinin ilk cihazıdır.


Avocent AutoView™ Analog KVM Switches
SMB sunucu oda ortamları için tasarlanmış bu analog KVM ağ anahtarı, sunucuların erişimi ve kontrolü için kullanılır. Aynı zamanda sanal medya, akıllı kart/ CAC kimlik doğrulaması gibi gelişmiş özellikleri içerir.


Avocent SwitchView™ Appliances
Uygun maliyetli bir çözüm arıyorsanız tek kullanıcılı Avocent SwitchView analog ağ anahtarları tam size göre çünkü SMB sunucu odalarında PS/2, USB bağlantısı ve hedef cihazlar konusunda çözümler sunmaktadır.Avocent AMX™ Analog Switches

Avocent AMX Analog Yüksek Performanslı Matrix KVM çözümü çalışanların hızlı ve sorunsuz bir şekilde fiziksel çalışma ortamından ayrılmış, bir veya daha fazla bilgisayar kaynağı için paylaşma olanağı sağlar. AMX, ortam kaynakları arasında hızlı veri aktarımının sağlanması için doğrudan bağlantı teknolojisini kullanır.


Avocent MergePoint Unity™ Switches

Avocent MergePoint Unity anahtarı KVM üzerinden IP ve seri konsol yönetimini sağlar. DSView 4 yazılımı ağ anahtarlarının yönetimini merkezi bir noktadan yönetme olanağı sunar.Avocent AutoView™ Digital KVM Switches

Avocent AutoView dijital KVM anahtarları herhangi bir yerden web tarayıcısı suretiyle sunuculara erişimi sağlar.Avocent SwitchView™ Digital KVM Switches

Uygun maliyetli dijital KVM anahtarları sunucuların erişimi ve kontrolü konusunda çözüm sunar.Avocent DSR Digital KVM-over-IP Switches

DSR dijital anahtarları, uzaktan yönetim ve bağlı cihazlarda güç dönüşümü konusunda çözüm sunar. DSView 4 yazılımı ağ anahtarlarının yönetimini merkezi bir noktadan yönetme olanağı sunar.Digital KVM Extension (HMX)

HMX Yüksek Performanslı Matrix KVM çözümü çalışanların hızlı ve sorunsuz bir şekilde fiziksel çalışma ortamından ayrılmış, bir veya daha fazla bilgisayar kaynağı için paylaşma olanağı sağlar. HMX mevcut network altyapısında standart IP teknolojilerini kullanarak uzak mesafeler de olmak üzere veri aktarımının sürekliliğini sağlar.