Malwarebytes Endpoint Protection, ürünü herhangi bir Windows uç noktasına hızlı bir şekilde kurmanıza, yapılandırmanıza ve yönetmenize olanak tanıyan; dağıtımı kolay, ölçeklendirilebilir bir bulut platformu içerir. İşletmeler Web Protection, Application Hardening, Exploit Mitigation, Application Behavior, Payload Analysis ve Ransomware Prevention teknolojilerini artık buluttan, tek bir ajan ile alacaklar. Buna ek olarak Endpoint Protection, makine öğrenimi ile güçlendirilmiş ilk imzasız anomali algılama motorunu bünyesinde barındırmakta. Bu korunma yığınına yedinci bir katman ekleyerek savunma stratejinizi daha da güçlendiriyor.

Ayrıca varlık yönetimi eklendi, böylece un noktalarınızın hangi yazılımı yüklediği, sahip oldukları veya ihtiyaç duyduğu güncellemeler görülebilir ve bu sayede genel olarak sistemin sağlığı incelenebilir.

Yeni platformun temel özellikleri:
-    Bulut Tabanlı: Sunucu sağlama ihtiyacı duyulmaz, sadece hesap oluşturarak devam edilebilir.
-    Ölçeklenebilir: Küçük ofisler veya büyük işletmeler için kurumsal düzeyde güvenlik.
-    Tek Ajan: Tüm koruma teknolojileri birleşik bir ajan vasıtasıyla sağlanır.

Hepsi bu kadar da değil. Malwarebytes ayrıca yeni Malwarebytes bulut platformunun üzerine kurulmuş olan tehdit algılama ve düzeltme aracı olan Malwarebytes Invident Response’u da duyurdu. Linking Engine teknolojisiyle güçlendirilen bu çözüm, Windows ve Mac uç noktaları için mümkün olan en eksiksiz ve en kapsamlı düzeltmeyi sağlıyor.

Malwarebytes Endpoint Protection ve Malwarebytes Incident Response, 28 Haziran’da dünya çapında piyasaya çıkmış olacak. Bu nedenle daha fazla bilgi edinmek için E-Data Teknoloji ile iletişime geçebilirsiniz.