Malwarebytes Endpoint Protection and Response; tek bir ajan ile “Koruma”yı, “Algılama” ve “Yanıtlama” yetenekleriyle bütünleştirir. Sezgisel nokta izleme, algılama ve iyileştirme ile EDR (Uç Nokta Algılama ve Yanıtlama) karmaşıklığını ortadan kaldırır.

EDR yetenekleri, tehdit algılamayı hızlandırmayı ve bekleme süresini azaltmayı amaçlamaktadır. Bir veri ihlali ne kadar hızlı tanımlanır ve çözülürse, bu ihlalin maliyeti o kadar düşük olacaktır. Mevcut EDR çözümleri, geleneksel korumayı atlayan bir tehdidi tanımlar ve genellikle günlükler, uyarılar ve e-postalar şeklinde bir yanıt oluşturulur. Bir tehdit analisti daha sonra bu kodları değerlendirmek için araçlar kullanır ve virüs bulaşan makineler yeniden düzenlenir.

Malwarebytes Endpoint Protection ve Response, konuya farklı bir yaklaşımda bulunuyor. Tescilli Linking Engine Remediation ve Ransomware Rollback özelliklerinden yararlanarak Malwarebytes, hasarı gidermek için uyarıların ve yeniden görüntülemenin ötesine geçiyor. Malwarebytes Endpoint Protection and Response’un kullanıcı dostu yapısı ile, maliyet ve karmaşıklık arasından seçim yapmanız gerekmiyor. Daha fazla bilgi almak için ürün data sheetine göz atın