Yönetimli Yazdırma Hizmetleri.  MPS ile ilgili doğru yanıtları mı arıyorsunuz?

Lexmark Markvision Enterprise

Markvision Enterprise BT profesyonellerine onlarca, yüzlerce ve hatta binlerce cihazdan oluşan bir portföyü proaktif bir şekilde takip etme ve izleme becerisi sunan, veritabanı ile çalışan bir temel üzerine inşa edilmiş, güçlü ve Web tabanlı bir araçtır. Bu güçlü ve ölçeklendirilebilir araç sayesinde, üretici marka ne olursa olsun, 20,000 adede kadar ağa bağlı yazıcıdan oluşan bir filo, tüm yaşam döngüsü boyunca merkezi olarak yönetilebilir.

 

 

Bu yeni nesil uzaktan yönetim yazılımında, yöneticilerin bireysel rollere ve sorumluluklara dayalı olarak kullanıcılara erişim izni verebilmesini sağlayan, sezgisel bir rol tabanlı arayüz bulunmaktadır. Çıktı ortamının daha etkili bir şekilde yönetilmesine yardımcı olmak için kullanılan dört özel hizmet alanı vardır: Asset Manager (Varlık Yöneticisi), Policies (İlkeler), Service Desk (Hizmet Masası) ve Event Manager (Olay Yöneticisi).

Markvision'ın görünümünü tamamen değiştirdik

Rol tabanlı tasarım

Bu yeni rol tabanlı tasarım yöneticilere ve aynı şekilde kullanıcılara avantajlar sağlar; yöneticiler bireysel kullanıcıların sorumluluklarına dayalı olarak erişim izni verebilir ve kullanıcılara sadece işlerini yapmak için ihtiyaçları olan özellikler ve işlevler sunulur. Buna ek olarak, yazılım dünyanın her yerinde BT hizmet yöneticileri tarafından kullanılan en iyi uygulama çerçevesi olan ITIL® terminolojisini ve metodolojilerini modeller.

Yeni kullanıcı arayüzü

Bu kullanıcı arayüzü üstün işlevleri, sezgisel, tutarlı ve kullanımı çok kolay bir kullanıcı deneyimi sağlayacak harika bir görsel tasarım ile bir araya getirmektedir.

Veritabanı ile çalışan temel

Veritabanı ile çalışan temel, filonuzla ilgili bilgileri kaydetmek ve almak için idealdir. Sistem yapılandırma verileri ve diğer cihaz bilgileri veritabanının kalıcı belleğine kaydedilir. Daha fazla esneklik için, veritabanını uzaktaki bir sunucuya ya da Markvision Enterprise yazılımını barındıran sunucuya yerleştirebilirsiniz.

Web tabanlı

Kurulduktan sonra, Markvision Enterprise yazılımına Web tarayıcısını kullanarak ağ üzerinden herhangi bir yerden erişilebilir. Ayrı bir istemci yazılımının kurulması gerekmez.

Kolayca yukarı ya da aşağı yönlü ölçeklendirilebilir

İster birkaç, ister binlerce cihazınız olsun, Markvision Enterprise tüm filonuzu merkezi olarak yönetebilmenizi sağlar.