Kağıt işlerini basitleştirin. Hataları azaltın. Müşteri hizmetleri ve uyum süreçlerini geliştirin.

İş Belgelerini Mobil Cihazlardan Yazdırmak için Çözümler ve Uygulamalar

Bugün mobil cihazlardan yazdırmak için kullanılabilecek birçok yöntem vardır ama her duruma uygun tek bir çözüm yoktur. İşte Lexmark bu nedenle şirketler ve organizasyonların güvenlikten ödün vermeden ya da aşırı ya da kontrolsüz giderlere maruz kalmadan, mobil verimliliğin avantajlarından yararlanmaları için bazı yöntemler sunmaktadır.

Lexmark'tan Mobil Yazdırma Çözümleri
 

Mobil Kurumsal Yazdırma

Her yerden yazdırma olanağı sağlayan, çekmeli bir yazdırma çözümü olan Lexmark Baskı Sürümü çözümü sayesinde, büyük bir kuruluş genelindeki mobil iş gücünün gereksinimlerini desteklemek kolay ve güvenlidir. Birçok popüler belge ve resim formatı desteklenmektedir.

Lexmark Mobil Yazdırma Uygulaması

Lexmark Mobil Yazdırma uygulaması kurumsal bir ağ üzerindeki Lexmark yazıcılara doğrudan yazdırılabilmesine olanak sağlayan, ücretsiz olarak indirilebilen bir uygulamadır (Lexmark yazıcının doğrudan PDF ve doğrudan resim yazdırma özelliğine sahip olması gerekir). Microsoft Office biçimleri desteklenmez.

Lexmark ve AirPrint™

iPhone ve iPad gibi Apple iOS cihazları, yüzde yüz kablosuz yazdırma çözümü için, yerel Wi-Fi ağı üzerindeki Lexmark AirPrint özelliğine sahip yazıcıları otomatik olarak bulur ve bu yazıcılara bağlanır.

Google Docs™ için Lexmark Uygulaması

Google Docs için Lexmark Uygulaması bir belgeyi hemen ve kolayca Google Docs hesabınıza taramanızı ya da Google Docs içerisinde kayıtlı olan dosyalara göz atmanızı ve yazdırmanızı sağlar.

Google
Cloud Print™ için Lexmark Uygulaması

Google Cloud Print için Lexmark Uygulaması Google Cloud Print'e gönderdiğiniz yazdırma işlerini kolayca ve güven içerisinde serbest bırakabilmenizi sağlar.