NAKIVO, VMware Essentials Çalışan Merkezi Olmayan Veri Merkezlerinin Korunmasında Yardımcı Olmaktadır


NAKIVO, VMware vSphere Essentials, Essentials Plus ve Essentials Retail & Branch Offices (ROBO) ürünlerine) yönelik olarak, bulut yedekleme ile birlikte sınırsız bir  “Essentials” veri koruma paketi sunan ilk yazılım sağlayıcısıdır.

Campbell, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri -  25 Ağustos 2014
VMware ortamlarında en hızlı büyümeyi kaydeden bir sanallaştırma ve  bulut yedekleme yazılım şirketi olan NAKIVO Inc., müşterilerinin VMware Essentials’a yönelik NAKIVO Backup & Replication Pro and Enterprise yazılımı için  bundan böyle sınırsız lisans sayısı siparişinde bulunabilecekleri yönünde  bugün bir açıklama yapmıştır. 
"İşletme verilerinin üçte birinden fazlasının merkezileştirilmiş veri merkezlerinin lokasyonunun dışında bulunduğu günümüz koşullarında, müşterilerimizin uzak lokasyonlarını koruma altına alma talepleri ve bu yöndeki beklentileri katlanarak artmaktadır,” diyen NAKIVO CEO’su ve kurucu ortağı Bruce Talley,  "Gelen bu talebe cevaben VMware Essentials’a yönelik NAKIVO Backup & Replication Pro and Enterprise’ın artık soket sınırı olmaksızın kullanıma hazır olduğunu, VMware Essentials kullanıcılarının bundan böyle daha düşük bir TCO ile vSphere Essentials, Essentials Plus, ve  Essentials ROBO ortamlarının daha fazlasını koruma imkanına kavuştuklarını” vurgulamıştır.

Tweetleyin: @NAKIVO Essentials is now unlimited for #vSphere Essentials.
NAKIVO Backup & Replication’ın Essentials sürümü, VMware vSphere Essentials, Essentials Plus, ve Essentials ROBO ortamlarını koruyabilmektedir. NAKIVO Backup & Replication VMware Ready sertifikasına haiz olup, SMB, Enterprise ve Cloud Provider ile sanallaştırılmış ortamlara yönelik eksiksiz bir özellik seti sunmaktadır. Tamamen ajansız olarak çalışabilen ürün Windows ve Linux üzerinde konuşlandırılabilmekte, VMware VM’leri yerinde (onsite), kuruluş dışında (offsite) ve özel/herkese açık bulutlara yönelik olarak (Amazon bulutu ile tek bir tıkla entegrasyon da dahil olmak üzere)  yedekleyebilmekte ve kopyalayabilmektedir. NAKIVO Backup & Replication canlı uygulamaları ve veritabanlarını desteklemekte, sıkıştırılmış ve “de-duplicate” edilmiş VM yedeklemelerinden direkt olarak dosya ve uygulama nesnelerini anında kurtarabilmekte, şebeke ivmelendirmesi ile veri transferini hızlandırabilmekte ve küresel “de-duplication” ve sıkıştırma sayesinde veri büyüklüğünü azaltabilmektedir.

KAYNAKLAR
•    İnceleme: www.nakivo.com/VMware-VM-backup-replication-recovery-software.htm
•    Veri sayfası: www.nakivo.com/Resources/NBR-DS.pdf
•    Bulut Yedekleme: www.nakivo.com/vmware-cloud-backup-as-a-service.htm
•    Başarı Öyküleri: www.nakivo.com/success-stories.htm
•    Deneme Yükleme: www.nakivo.com/en/VMware-Backup-Free-Trial.htm

NAKIVO HAKKINDA
Genel Merkezi Silikon Vadisi’nde bulunan NAKIVO kurulduğu 2012 yılından bu yana karlılık kaydeden özel bir yazılım şirketidir. Çoğu Fortune 1,000 listesinde yer alan 3,300’ü aşkın müşterisi, dünya çapında 70 ülkede yer alan 500’ü aşkın kanal ortağı ile faaliyetlerine devam eden NAKIVO, bulutlara ve VMware sanallaştırılmış ortamlara yönelik yeni nesil bir veri koruma ürün yelpazesi geliştiren ve pazarlayan bir şirkettir. NAKIVO sunduğu hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı VM yedekleme ve kopyalama çözümleriyle SMB(KOBİ) ve daha büyük çaplı kurumlara, VM verilerini yerinde (onsite), kuruluş dışında (offsite) ve buluta yönelik olarak koruma ve kurtarma olanağı tanımaktadır.  NAKIVO bugüne değin 50’yi aşkın hosting provider), managed provider) ve cloud services provider’a kendi müşterilerine “VM Backup-as-a-Service”, “Replication as-a-Service” ve “DR-as-a-Service” hizmetlerini sunabilmelerini teminen yardımcı olmuştur. NAKIVO ilk sanallaştırma yedekleme uzmanı sıfatıyla, SMB’lere (KOBİ) Amazon gibi herkese açık bulutlarda bulut yedekleme yapma imkanı sunmuş, bulut hizmeti sağlayıcılarına ve kurum müşterilerine ise çoklu kullanım imkanı tanımıştır.