Neden daha fazla ödeyesiniz ki?


 “Foxit PhantomPDF” Adobe® Acrobat® yerine kullanabileceğiniz en etkin PDF çözümüdür

Zaten sınırlı olan bütçeler daha da daraldıkça, BT kurumlarından daha az bütçeyle daha çok şey yapmaları beklenir oldu. Kendinize basit bir soru sorun: Bir Adobe Acrobat alternatifinden de aynı şekilde yararlanmanız ama buna karşılık  daha düşük bir maliyet ödemeniz mümkün mü? Şirketlerin Adobe Acrobat’ı ikame çözümü olarak Foxit PhantomPDF’i düşünmelerini sağlayacak ikna edici ve etkili bir sürü sebep sıralayabiliriz.•    Daha iyi fiyat: Adobe Acrobat’ın maliyeti hemen hemen 3 kat daha yüksektir. Onlarca benzer fonksiyon ve kullanımı çok daha düşük bir fiyata sunabilen PhantomPDF’in neden en iyi Adobe Acrobat alternatifi olarak benimsendiği ortada.
•    Maliyet Etkin Şekilde Üst Sürüme Geçme İmkanı:  Adobe Acrobat’ın bir üst sürümüne geçmektense Foxit PhantomPDF satın almak çok daha ekonomik bir seçenek-Acrobat ikamesi için yapabileceğiniz en akıllıca seçim hemen elinizin altında.
•    Daha çok kullanıcıya dağıtım: Bu Adobe Acrobat alternatifi sayesinde, sağlıklı ve güvenilir PDF olanakları, aynı bütçe içerisinde kalınarak çok daha fazla kullanıcıya dağıtılabiliyor.
•    Daha hızlı: PhantomPDF sayesinde PDF’leri açmak ya da güncellemeleri indirmek için uzun süreler beklemek artık geçmişte kaldı.
•    Daha az kaynak tüketimi: Adobe Acrobat alternatifinde çok büyük miktarda bellek kullanımı söz konusu olmadığından kıymetli programlama kaynakları boşa harcanmadan kolay bir dağıtım (easy to deploy) yapılması mümkün olmaktadır.
•    Standartlara uyumluluk: PhantomPDF mevcut PDF’lerinizle sorunsuz çalışır. Bu sayede Adobe Acrobat’ı oldukça hızlı ve kolay bir şekilde yenisiyle değiştirebilirsiniz.
•    Daha güvenli: Güvenlik sizin için önemliyse, Foxit’in sunduğu Adobe Acrobat ikame çözümü, güvenlik hassasiyetlerine karşı çok daha etkin bir koruma sağlar.
•    Alışkın olduğunuz kullanıcı arayüzü: Microsoft Office tarzı kullanıcı arayüzü (ribbon user interface) sayesinde kullanıcıların yeni çözüme geçişleri çok daha kolay olmaktadır.
•    Çok daha iyi düzeltme (editing) özelliği: Çözümle birlikte sunulan  metin işlemeyi andırır olanaklar sayesinde metin ve görüntüleri tıpkı bir profesyonelin elinden çıkmışcasına düzeltmeniz mümkündür.
•    Hassas verileri koruma altında tutar: Microsoft Active Directory Rights Managements Services (RMS) ile bütünleşebilen tek Acrobat alternatifi elinizin altında.

Artık güven duyabileceğiniz bir Adobe Acrobat alternatifi var karşınızda. Eğer aradığınız Adobe Acrobat’a benzer özellikleri olan ama uygun fiyatıyla erişilebilir bir çözümse, o zaman doğru yerdesiniz.  Foxit PhantomPDF çözümünü Adobe Acrobat’ı rahatlıkla ikame eden bir çözüm olarak değerlendirmeye almaya ne dersiniz?