Otomatik Kapatma

Eksiksiz bir güç iletişim yazılım ve donanım ürünleri seti, her güç koruma seviyesi için hem ağın etkin olduğu hem de özel bant dışı seçenekleri sağlar.
  
Liebert CommSure Yedek KGK Arayüzü
Ağ yöneticilerinin mevcut KGK sistemlerini kullanarak kendi yüksek kullanılabilirlik düzeyinde güç sistemlerini oluşturmalarını sağlayan yedek KGK Arayüzüdür. Sistem, yedek güç kaynağı olan bilgisayarlara güç vermek için ayrı KGK sistemleri kullanıldığında ortaya çıkan yanlış kapatma sinyallerini ortadan kaldırır.
   
Liebert Multiport 4 Röle Kontak Çoğaltma Ünitesi

Tek bir KGK'nın Aküde ve Düşük Akü Seviyesi durumuna bağlı bilgisayarlara, sunuculara veya iş istasyonlarına aktaran röle kontak çoğaltma ünitesi. Kullanıcı tarafından kurulabilen, çalışılırken takılabilen kart, Liebert IntelliRack çoğaltma ünitesine veya Liebert Intellislot iletişim portu takılı KGK sistemlerine sahip ana bilgisayarla ve dört ek bilgisayar sistemiyle KGK iletişimi kurulmasını sağlar.
   
Liebert IntelliRack Çoğaltma Ünitesi
Liebert MultiPort4 kartlarına sahip olan ve tek bir KGK'nın Aküde ve Düşük Akü Seviyesi durumunu ayrı kablolar kullanarak birden fazla bilgisayar, sunucu veya iş istasyonuna aktaran çoğullama ünitesidir. En fazla beş MultiPort 4 kartının takılı olduğu her bir Liebert IntelliRack 20'ye kadar bilgisayar sistemini destekleyebilir ve bu üniteler neredeyse sınırsız sayıda bilgisayara hizmet vermek için halka şeklinde zincirlenebilir.
   
Liebert MultiLink Otomatik Kapatma Yazılımı
Otomatik kapatma yazılımı, güvenilir Liebert KGK sistem izleme özelliği sağlayarak beklenmeyen sunucu kapanmalarını önler ve arıza süresini azaltır. Veri merkezi izleme yazılımı bir veya birçok bilgisayar için katılımsız, düzgün kapatma sağlar ve büyük sunucu gruplarında çok etkilidir. Çoğu popüler işletim sistemlerinde kullanılabilen Liebert Multilink, tam olay yönetimi sağlar ve ekranda KGK enstrümantasyonunu görüntüler.
   
Chloride MopUPS Express
Bağımsız bilgisayar/sunucu uygulamalarında kullanılan Chloride MopUPS Express yalnızca Chloride, MasterGuard için kullanılabilir. Tek bir Windows tabanlı sistem için verileri günlüğe kaydetme ve kontrollü kapatma özellikleri sağlar.
   
Chloride MopUPS Professional
Tek bir KGK'daki bir veya daha fazla sunucunun, uzun süreli güç arızası durumunda kontrollü bir biçimde kapatılmasını gerektiren uygulamalarda kullanılır. E-posta gönderme, uzaktan yönetim, Chloride ManageUPS CIO ile uzaktan izleme entegrasyonu ve çoklu sunucuların TCP/IP üzerinden uzaktan oturum açılarak kapatılması gibi profesyonel ağ özelliklerine sahiptir. Chloride Active ile birlikte verilir. Windows, Linux, Unix ve NetWare işletim sistemlerini destekler.
   
Paralel ve/veya Yedek KGK için Chloride MopUPS Professional P ve R Sürümü
Paralel ve/veya yedek konfigürasyonlarda birden fazla KGK sisteminin kullanıldığı uygulamalar için. Chloride MopUPS P/R, TCP/IP ile birden fazla KGK modülünü izler ve sistemin toplu olarak durumunu sağlar. Birden fazla paralel veya yedek sistemler grubunun izlenmesi, KGK veri günlükleri için grafik oluşturulması ve birden fazla sunucunun kontrollü bir şekilde kapanması gibi özelliklere sahiptir.
   
Chloride MopUPS NSA (Ağ Kapatma Ajanı)
MopUPS NSA, ManageUPS AĞ Adaptörü veya MopUPS P/R'den TCP/IP bağlantısını dinleyen bir kapatma ajanıdır. Bağlantı, NSA'nın yüklü olduğu yerel ana bilgisayarda kapatmayı başlatır.
   
Chloride RCCMD
Uzak sistemlerde sunucunun kapatılması için. Chloride RCCMD kapatmaları, kullanıcı tanımlı kapatma komut dosyalarından oluşur ve Chloride MopUPS Professional, P/R ve ManageUPS tarafından başlatılabilir.