Önde gelen güvenlik şirketlerinden Tenable, müşterilerine kapsamlı risk ölçümü ve raporlama yetenekleri sağlamasıyla bilinmektedir.

Siber güvenlik alanında küresel bir lider olan Tenable Network Security, Inc., bugün 2017 SC Ödülleri’nde En İyi Risk/Politika Yönetim Çözümü Ödülü’nü kazandığını açıkladı.

Tenable, gerçek zamanlı olarak güvenlik ve uyumluluk durumunun kapsamlı bir görünümünü sağlayan endüstri lideri teknolojisi ile ödüle layık görüldü.
                                                                                               
Tenable’ın kurucularından olan teknoloji sorumlusu Renaud Deraison, “Kurumsal bilgi programlamacılığının gelişimi, kurumsal ağa yeni teknolojiler kazandırdı ve savunmayı daha da karmaşık hale getirip zorlaştırdı.” dedi. “Güvenlik riski artık genel olarak bir iş riski ve bu yüzden kuruluşların, savunmasız olduklarını, risklerinin neler olduğunu ve onları nasıl düzeltebileceklerini anlamaları kritik önem taşıyor. Tenable; müşterilerin, bu temel ve kritik güvenlik sorularını cevaplamasına yardımcı olmak için benzersiz bir konuma sahiptir. SC Ödülleri’nde ödül aldığımız için onur duyuyoruz.” Detaylı bilgi için tıklayınız