Dünya çapında 10.000'den fazla kuruluş için ayrıcalıklı hesap yönetimi (PAM) çözümleri sunan Thycotic, Secret Server çözümü ile Cyber Defense dergisinin düzenlediği İleri Teknoloji Ayrıcalıklı Hesap Güvenliği kategorisinde 2018 Cyber Defense Global Awards ödülüne layık görüldüğünü duyurdu.

Secret Server ayrıcalıklı hesapları korumak için dizayn edilmiştir. On-Premise ve Cloud için tasarlanan Secret Server, ayrıcalıklı secretların; yetkisiz erişimlerden kaynaklanan riskleri ortadan kaldırmak için tüm erişim ve etkinliklerin izlendiği askeri sınıf bir kasada depolanmasını, yönetilmesini ve yönetilmesini sağlar. İşletmelerin, Word veya Excel belgelerinde parolaları koruma sorumluluğunu ortadan kaldıran ayrıcalıklı kimlik bilgilerini ve parolaları yönetmelerini, paylaşmalarını ve otomatik olarak değiştirmelerini sağlar.

Thycotic CMO'su Steve Kahan, “Secret Server çözümümüzün uluslararası güvenlik uzmanları tarafından onurlandırılmasından gurur duyuyoruz. Sürekli yenilenen ayrıcalıklı erişim yönetimi teknolojimizin tanınmasını takdir ediyoruz.” dedi.

Cyber Defense Dergisi Yayıncısı Gary S. Miliefsky “Cyber Defense Dergisi, en yenilikçi ve ileri teknoloji siber güvenlik markalarını tespit etmek ve ödüllendirmek için 6 aydır araştırma yapıyor. Thycotic bu ödülü İleri Teknoloji Ayrıcalıklı Hesap Güvenliği kategorisinde kazandı çünkü Secret Server, ihlallerin durdurulmasını ve gelecekte olabilecek tehditlerin de önüne geçmeyi görev edinmiş bir çözüm.” dedi.

Detaylı bilgi için tıklayınız