Thycotic Kullanıcı Şifrelerini güvenlik altına almak, uçnoktaları korumak ve erişimi kontrol altına almak suretiyle siber saldırıları engeller.

Birkaç rakamla ifade edecek olursak:

• İhlallerin %85’i gizliliği ifşa edilmiş uçnoktaları kapsamaktadır.
• Bilgisayar korsanlarının 1 numaralı hedefi  yönetsel görünümlü kimlik bilgileridir.  (administrative like credentials)
• 60% İhlallerin %60’ından fazlası ayrıcalıklı hesapları kapsamaktadır
  Verizon DBIR 2016
  IANS 2015
• Saldırganlar, tespit edilmeden önce ortalama olarak 200 gün  boyunca sisteminize erişim sağlamış olurlar.


-Sektörde öncü konumda olan Ayrıcalıklı Hesap Güvenliği ve Kullanıcı Şifresi koruma çözümlerini Windows ve UNIX’e yönelik uçnokta güvenliği ve uygulama kontrolü alanında kendini kanıtlamış çözümlerle birleştirir.
-Kötü amaçlı yazılım tabanlı saldırıların uçnokta ve sunucularda ilerlemesini engelleyerek riski önemli ölçüde düşürür, saldırganın ilk giriş noktasının ötesine geçmesini kısıtlamanın yanı sıra Uzaktan Erişimli Araçların yüklenmesini engeller.
-Ayrıcalıklı Hesaplara yönelik olarak güvenli bir yetkinlik koruması sağlarken, verimlilik üzerinde herhangi bir olumsuz etki yaratmaksızın günlük faaliyetleri yürüten kullanıcılara ve BT yöneticilerine tanınan ayrıcalıkları kaldırmak ve/veya kısıtlamak suretiyle artan görev erişimlerine sızılmasının önüne geçer.  

Thycotic PAM ürünleri sektördeki diğer güvenlik çözümlerinden farklı olarak, kurulumu en hızlı, kullanımı en kolay, ölçeklenebilir, hızlı ve güvenilir çözümlerdir, üstelik bu çözümler rekabetçi fiyatlarla sunulmaktadır. Halihazırda dünyanın dört bir yanında faaliyet gösteren 7,500’i aşkın kurumun ayrıcalıklı hesap erişimlerini güvence altına almış olan Thycotic çözümleri Fortune 500 listesinde yer alan şirketler tarafından da kullanılmaktadır. Konu PAM koruması olduğunda, yatırımınızın karşılığında alabileceğiniz en büyük değer Thycotic çözümleridir.  

Büyümekte Olan Bir Kurumu Bekleyen Tuzaklar


7500’Ü AŞKIN MÜŞTERİNİN TERCİH ETTİĞİ SEÇİM

Müşterilerimizin Thycotic’i tercih etmesinin nedeni bizlerin
•             düşük maliyetli/ekonomik
•             en hızlı şekilde konuşlandırılabilen
•             en kolay şekilde kullanılabilir Ayrıcalıklı Hesap Yönetimi çözümünü
sunuyor olmamızdır.