SharePoint ortamları için güvenlik
Kullanımı kolay kötü amaçlı yazılımdan koruma, dosya filtreleme ve içerik filtrelemesi bir Microsoft SharePoint sunucu topluluğunun tamamını merkezi olarak tek bir konsoldan yönetmenize olanak tanır. Kaspersky’nin koruma teknolojileri, sistemlerinizin performansı üzerinde çok az bir etkiye sebep olur.

Mevcut depolama kapasitesinin verimli kullanımı
Veri depolamanızı daha verimli bir şekilde kullanmanıza yardımcı olmak için Kaspersky'nin dosya filtreleme teknolojileri, gereksiz dosyaların depolanmasını önlemenize yardımcı olur ve belge depolama ilkelerinizi uygulamanızı kolaylaştırır. Engellenen dosya adları ve uzantılarından oluşan listeler oluşturabilirsiniz. Ayrıca Kaspersky müzik, video, yürütülebilen dosyalar ve daha fazlası için hızlı bir şekilde ilkeler uygulamanıza olanak tanıyan, önceden ayarlanan dosya türü profilleri sunmaktadır.

Gerçek dosya biçimlerini dosya uzantı adından bağımsız olarak analiz eden Kaspersky teknolojisi, engellenen bir dosya uzantısının kullanılmasından kaçınan dosyalarca güvenlik ilkelerinin ihlal edilmemesini sağlar.

Esnek içerik filtrelemesi

Aralarında müstehcen sözler / ifadeler ve rahatsızlık yaratabilecek dil olan yasaklanmış içeriklerin de olduğu listelerle tüm dosyaları denetleyerek içerik filtrelemesi dahili iş birliği ilkelerini kontrol etmenize ve atamanıza yardımcı olur. Önceden yüklenmiş sözlükler / kategoriler ve kendi yasaklı kelime ve ifadeler listenizi oluşturma özelliği ile kurumunuzun gereksinimlerine göre özel olarak tasarlanmış bir içerik filtrelemesi yapılandırmak kolaydır.

Gerçek zamanlı durum görüntülemesi

Kaspersky'nin gösterge panosu, korunan tüm sunuculara ilişkin BT güvenliği durumunu, veritabanı sürümünü ve lisans durumunu içeren gerçek zamanlı bilgilere tek bakışta erişebilmenizi sağlarken Kaspersky TOTAL Security for Business, etkinlikler ve güvenlik durumları ile ilgili raporlar oluşturmayı da kolaylaştırır.