Çok katmanlı kötü amaçlı yazılımdan koruma sağlama
İmza tabanlı, sezgisel ve bulut yardımlı kötü amaçlı yazılımdan koruma teknolojilerini bir arada sunan Kaspersky TOTAL Security for Business, bilinen ve yeni ortaya çıkan tehditlere karşı koruma sağlar.

Çoklu platformları güvence altına alma**
Kaspersky TOTAL Security for Business, Mac, Linux ve Windows platformları için kötü amaçlı yazılımdan koruma sağlar.

Bugünün gelişmiş kötü amaçlı yazılım saldırılarına karşı koruma
Kaspersky, diğer birçok kötü amaçlı yazılımdan koruma tedarikçilerinden daha sık bir şekilde kötü amaçlı yazılım veritabanı güncellemeleri sunar. Böylece kurumunuz, sıfır gün tehditlerine karşı en son korumaya sahip olur. Kaspersky'nin şablon tabanlı imzaları, kötü amaçlı yazılım algılama oranlarını artırmaya ve veritabanı güncellemelerinin boyutunu küçültmeye yardımcı olur. Böylece daha iyi güvenlikten ve ağınıza daha az yük binmesinden faydalanırsınız.

Yeni tehditlere karşı koruma sağlama
Kaspersky Acil Algılama Sistemi veritabanı, yeni kötü amaçlı yazılım keşifleriyle ilgili veriler ile sürekli olarak güncellendiğinden, yeni bir kötü amaçlı yazılım imzası çıkmadan önce bile Kaspersky kurumsal ağınızı en yeni tehdit ve saldırılara karşı koruyabilir.

Şüpheli davranış algılama
Kaspersky’nin System Watcher özelliği, uygulamalar sistemlerinizde çalışırken nasıl davrandıklarını otomatik olarak izler. System Watcher şüpheli bir davranış algıladığında, Kaspersky TOTAL Security for Business uygulamayı engeller.

Kurumunuzu korumak için bulut gücünü kullanma
Milyonlarca Kaspersky kullanıcısının, bulut tabanlı Kaspersky Security Network'ün (KSN) bilgisayarlarındaki kötü amaçlı yazılım veya şüpheli davranışlarla ilgili verileri toplamasına izin vermesiyle kurumunuz talep etmese dahi bu değerli bilgiden yararlanabilir. KSN'nin tehditlerle ilgili sürekli olarak gerçek zamanlı veri toplaması, her müşteriye yeni saldırılarla ilgili hızlı yanıt verebilmesi açısından Kaspersky'ye yardımcı olur ve 'hatalı tespit' olaylarını azaltır. Bağımsız testler, Kaspersky'nin bulut yardımlı korumasının yeni tehditlere 0,02 saniye gibi kısa bir sürede yanıt verebildiğini gösteriyor.

Korsanları yenme
Kaspersky’nin Ana Bilgisayar Tabanlı İzinsiz Giriş Önleme Sistemi (HIPS) ve kişisel güvenlik duvarı hem gelen hem de giden trafiği üzerinde size esnek bir kontrol sağlar. Belirli bir bağlantı noktası, IP adresi veya uygulama için parametreler belirleyebilirsiniz.

Ağ saldırılarını engelleme
Kaspersky’nin Network Attack Blocker teknolojisi kurumsal ağınızdaki şüpheli faaliyetleri algılar ve izler. Ayrıca şüpheli bir davranış algılandığında sistemlerinizin nasıl yanıt vereceğini önceden yapılandırabilirsiniz.

Etkin Temizleme
Bir bilgisayarın işletim sisteminin en alt düzeyinde çalışan Kaspersky Etkin Temizleme teknolojisi ile Kaspersky TOTAL Security for Business, kötü amaçlı koda karşı daha derin koruma sağlar.

**Tüm özellikler tüm platformlarda kullanılamayabilir.