Gelişmiş anti-spam
Etkili spam filtrelemesi işletmelerin verimliliklerini ve üretkenliklerini artırmaya yardımcı olur. Kaspersky’nin akıllı spam filtreleme teknolojisi, kullanıcıların gelen kutularında rahatsız edici spam mesajların gelmesini önlemeye yardımcı olur ve kurumsal ağınızdaki trafiği azaltır.

Çoklu platform desteği

Aralarında Microsoft Exchange, IBM Lotus Notes / Domino, Sendmail, qmail, Postfix, Exim ve CommuniGate Pro'nun da olduğu posta sunucularının desteği ile Kaspersky posta sunucusu koruma teknolojileri, posta trafiğini ve grup yazılım sunucularını kötü amaçlı yazılımlara ve spam'e karşı korur. Kaspersky TOTAL Security for Business özel bir posta ağ geçidi kurmak için de kullanılabilir.

Basitleştirilmiş yönetim

Kullanımı kolay araçlar, Kaspersky posta sunucusu koruma teknolojilerinin yönetimini basitleştirir. Bu araçların arasında şunlar vardır:

• Koruma durumunu izleme
• Tarama ayarlarını yönetme
• Raporları oluşturma

Otomatik ve sık veritabanı güncellemeleri ile spam ve kötü amaçlı yazılıma karşı Kaspersky'nin en yeni savunma teknolojilerini elde edersiniz.

Performansı korumaya yardım etme
Optimize edilmiş kötü amaçlı yazılıma karşı tarama ve taramada belirli öğeleri dışarıda tutma seçeneği ile Kaspersky posta sunucusu koruması, sunucu kaynaklarının yük dengelemesini de destekler. Bu da performans üzerinde önemli bir etki yaşamadan son derece etkili bir koruma edinmeniz anlamına gelir.