VanDyke SecureCRT®


Windows, Mac, ve Linux temelli sistemlerinizden uzak masaüstündeki UNIX, Linux, ve VMS bazlı uygulamalara güvenli bir şekilde ulaşın!


•    1 den 5000 adede kadar oturum yönetebilirsiniz.
•    Rutin görevlerinizi otomize edin.
•    Sekmeli oturumları kullanarak çok daha hızlı çalışın.

Anahtar Özellikler
UNIX, Linux, veya VMS temelli profesyonel uygulamalarınıza güvenli bir şekilde ulaşın Windows, Linux, ve Mac çalışan sistemleriniz için zengin emülasyon (VT100/102/220, ANSI, SCO ANSI, Wyse 50/60, Xterm, ve Linux konsol) desteğini ihtiva eden çözümü hemen işe alın!

1 den 5000 adede kadar oturumu konfigüre edin, yönetin ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda düzenleyin Scrollback, key mappings, renkler, fontlar ve çok daha fazlası üzerinde ful kontrole sahipsiniz.

Tek bir terminal üzerinden ağ üzerindeki tüm aygıtlarınıza ulaşın SSH2, SSH1, Telnet, Telnet/SSL, seri, ve diğer tüm protokoller ile.

Yüksek verimlilikle kullanıcı arabirimine (UI) sahip olun Çoklu oturum başlatılabilmesi, sekmeli oturumlar, döşenmiş (tiled) oturumlar (sadece Windows), klon edilmiş oturumlar, sık tekrar edilen komutlar için düğme çubuğu ve haritalanmış tuşlar gibi birçok zamandan tasarrufa olanak tanıyan argümanlara sahip olun.

Kriptolanmış oturum açma (open standard Secure Shell protocol temelli), esnek kimlik denetleme opsiyonları ve opsiyonel FIPS 140-2 -onaylı şifre cihazları.

Otomize edilen tekrarlayan görevler VBScript, JScript, PerlScript, veya Python temelli script’lerin çalıştırılması ile.

Ağ aygıtları arasında dosyalarınızı transfer edin SFTP veya Xmodem, Ymodem, ve Zmodem protokolleri veya yerleşik TFTP sunucusu yardımı ile.