VanDyke SecureFX®

•    Güvenli dosya transferi istemcisi
•    Site eşzamanlama
•    SSL üzerinde FTP, SFTP, SCP, ve FTP

Anahtar Özellikler
Dosya sistemlerinizi ve dokümanlarınızı güvenli bir şekilde sürdürün Ağlar ve internet arasında dosyalarınızı güvenle transfer edin (SSH2 üzerinde SFTP, SSL üzerinde FTP veya dahili ağlarda FTP yardımı ile)

Çok daha hızlı ve de verimli çalışın Çok kolay öğrenebilen sekmeli arabirimi ile oturumlarınızı rahatça organize edebilir, dosyayı sürükle bırak yöntemi ile transfer işlemlerinizi başlatabilirsiniz (hatta SecureFX ile explorer veya WinZip arasında bile).

QuickSynchronize yardımı ile dosyalarınızı senkronize edin Karşıya yükleyin, indirin ve dosyalarınızı aynalayın (mirror). Filitreleme yöntemi ile dosyaları ve dosya tiplerini dahil edin veya hariç tutun. Çoklu site’lar için konfigürasyonlarınızı saklayın.

Transfer işlemi sırasında problem çıkması durumunda kolaylıkla telafi edin SecureFX kesilmiş transfer işlemlerini tamamlamak için hiç durmadan çalışacaktır (kaldığı yerden sürdürme ve “durmak bilmeyen” transfer modu sayesinde)

Transferlerinizin refakatsiz olarak yapılabilmesine olanak tanıyın SFXCL komut satırı istemcisi yardımı ile birçok görevi otomize edin (site senkronizasyon gibi birçok güçlü opsiyonları vardır)

Federal standartlara uyun HIPAA, SOX, ve FIPS 140-2 gibi dünya standartlarına uyma noktasında güvenlik protokollerini kullanın.