Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

Alcatel-Lucent Enterprise Konum Tabanlı Hizmetler ve Varlık Yönetimi

E-Data Teknoloji

  • Anasayfa
  • Alcatel-Lucent Enterprise Konum Tabanlı Hizmetler ve Varlık Yönetimi

Alcatel-Lucent Enterprise Konum Tabanlı Hizmetler ve Varlık Yönetimi

16 / Nisan / 20

“Alcatel-Lucent Enterprise Konum Tabanlı Hizmetler ve Varlık Yönetimi” – Neleri kapsar? Şirketinize hangi değerleri katar? COVID-19 sonrası tüm gözler sağlık ve medikal sektörün üzerinde. Bu sektörün varlık yönetiminde neler değişecek, nelere dikkat edilmeli?

Tüm bu sorulara yanıt bulmak için Alcatel-Lucent Enterprise’ın Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olan E-Data Teknoloji, 17 Nisan 2020 tarihinde bir webinar düzenliyor. Webinar’da Alcatel-Lucent Enterprise Yöneticileri’nden Doruk Çetinkaya katılımcılarla buluşacak. Sunumun ardından soru-yanıt seansında katılımcıların soruları kabul edilecek. 

 Webinar’da ele alınacak olan OmniAccess Stellar Konum Tabanlı Hizmetler Paketi; şirketlerinizi güçlendirmek, hizmetlerinizi genişletmek, kapsamlı analizler elde etmek ve daha iyi kararlar vermenize yardımcı olmak için öne çıkar. Öne çıkan özellikleri arasında şunlar yer alıyor: 

 

  • İç Mekan Konumlandırma: İç mekan konumlandırma, bir akıllı telefonu iç mekan GPS cihazına dönüştürebilen önemli bir özelliktir. Mobil uygulamanızda yol bulma, kavşak kavşak navigasyon, arkadaş bulucular, park yerimi hatırla, ilgi çekici yerleri paylaşma ve daha fazlası gibi değerli hizmetler oluşturur. ALE, bir akıllı telefona statik konum bilgisi sağlamak için OmniAccess Stellar BLE İşaretini kullanır.
  • Coğrafi Sınırlama: Coğrafi sınırlama, bir mobil uygulamaya kullanıcının bulunduğu yere göre bir uyarı gönderir. Coğrafi bölge uyarıları, kullanıcının tanımlanmış bir bölgeye girmesi, çıkması veya orada kalması gibi farklı olaylar tarafından tetiklenebilir.
  • Analitik: Tüm iç mekan konum verileri sizin kullanımınıza aittir ve bunları Bulut Yönetim Platformu görüntüleyebilirsiniz. Burada toplanan veriler (sayı, süre, ziyaret sıklığı …) akıllı analiz ile görsel olarak görünüm kolaylığı sağlar.
  • Varlık İzleme: Varlık izleme, varlıklara akıllı bağlantı sağlar, böylece ekipmanı ve kişileri gerçek zamanlı olarak bulabilir, işlemleri optimize edebilir ve maliyetleri azaltabilirsiniz.