Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

Alcatel Lucent Enterprise Türkiye ve E-Data Teknoloji, İş ortakları ile Dijital Connex20 Türkiye – Alcatel-Lucent Enterprise İş Ortakları Konferansı’nda Buluştu

E-Data Teknoloji

  • Anasayfa
  • Alcatel Lucent Enterprise Türkiye ve E-Data Teknoloji, İş ortakları ile Dijital Connex20 Türkiye – Alcatel-Lucent Enterprise İş Ortakları Konferansı’nda Buluştu

Alcatel Lucent Enterprise Türkiye ve E-Data Teknoloji, İş ortakları ile Dijital Connex20 Türkiye – Alcatel-Lucent Enterprise İş Ortakları Konferansı’nda Buluştu

7 / Aralık / 20

Kurumsal iletişim çözüm ve hizmetlerinde lider teknoloji üreticisi Alcatel Lucent Enterprise ve Türkiye’deki tek yetkili distribütörü E-Data Teknoloji’nin birlikte düzenlediği, Dijital Connex20 Türkiye – Alcatel-Lucent Enterprise İş Ortakları Konferansı 26 Kasım 2020 tarihinde Türkiye’nin dört bir yanından 100’ü aşkın iş ortağını bir araya getirdi.

Her yıl geleneksel hale gelen toplantı, bu sene küresel salgın COVID-19 sebebi ile online olarak düzenlendi. Toplantıda 2021 yılı Türkiye stratejileri, vizyonu ve ürün yol haritası gündeme alındı.

26 Kasım 2020 tarihinde, online olarak ve iş ortaklarına özel kapalı devre düzenlenen ve moderatörlüğünü E-Data Teknoloji Satış ve Pazarlama Direktörü Tuncay Işık’ın üstlendiği, konferansın açılış konuşmasını ALE Türkiye, Azerbaycan Bölge Müdürü Tolga Battal gerçekleştirdi.

Akabinde E-Data Teknoloji Satış ve Pazarlama Direktörü Tuncay Işık “Küresel COVİD-19 Salgını Bizlere Kaybettirdiklerinden Çok Daha Fazla Kazandırdı” başlıklı konuşmasını yaptı.

 

“Yeni Nesil Ağlar ve ALE Çözümleri” başlığı altında, ALE Türkiye, Azerbaycan Teknik Müdürü Alp Doruk Çetinkaya, son gelişmeleri paylaştı.

Çetinkaya, sunumunda ALE’nin kablosuz ve kablolu ürün ailesinin detaylarını paylaştı. ALE’nin kablosuz ürün ailesinde öne çıkan Uzaktan Erişim Noktası (RAP), uzak ofis ve kişileri birbirine bağlıyor. Seyahat acenteleri, banka şubeleri, sağlık klinikleri, restoran zincirleri gibi şubeleri şirket merkezleri ile bağlayan sistem, kurumsal uygulamalara güvenli erişim sunarken, kolay yapılandırma özelliğine sahip ve OmniVista’dan yönetiliyor.

Çetinkaya’nın ardından sunumunu yapan ALE Türkiye, Azerbaycan Teknik Müdürü Mustafa Aydınalp ise yeni normal ile evrimleşen ALE iletişim çözümlerinden bahsetti.

Yeni normalin bize getirdiği çalışma tarzları ALE’nin Rainbow uygulamasının kullanımını artırırken, Rainbow bugün MS Teams, G-Suite ve çeşitli CRM uygulamaları ile entegre edilebiliyor.

Kahve Arasında Seminer: Kahve Demleme Metotları
ALE Türkiye ve E-Data Teknoloji, pandemiden ötürü yüz yüze bir araya gelemediği iş ortaklarına çeşitli sürprizler de hazırladı. Bunlardan ilki iş ortaklarına toplantıdan önce gönderilen kahve kiti ile yapılan webinardı. Webinarda Kocatepe Kahve Ev Dışı Tüketim Kanal Direktörü Muharrem Kanbolat katılımcılara filtre kahve özelliklerini tanıttı, ardından kahve demleme metotlarını anlattı.

 

Nasuh Mahruki Katılımcıları Kendi “Everest”lerine Çıkmaya Davet Etti!
Toplantının son bölümünde ise “Kendi Everest’inize Tırmanın” başlıklı konuşması ile ünlü dağcı, yazar ve fotoğrafçı Ali Nasuh Mahruki katılımcılarla buluştu.

İlham veren konuşması ve soru-yanıt seansının ardından toplantı sona erdi.