Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

Dijital Connex20 Türkiye – Alcatel-Lucent Enterprise İş Ortakları Konferansı’na Geri Sayım Başladı: 26 Kasım 2020

E-Data Teknoloji

  • Anasayfa
  • Dijital Connex20 Türkiye – Alcatel-Lucent Enterprise İş Ortakları Konferansı’na Geri Sayım Başladı: 26 Kasım 2020

Dijital Connex20 Türkiye – Alcatel-Lucent Enterprise İş Ortakları Konferansı’na Geri Sayım Başladı: 26 Kasım 2020

19 / Kasım / 20

Kurumsal iletişim çözüm ve hizmetlerinde lider teknoloji üreticisi Alcatel-Lucent Enterprise ve Türkiye’deki tek yetkili distribütörü E-Data Teknoloji’nin birlikte düzenlediği, Dijital Connex20 Türkiye – Alcatel-Lucent Enterprise İş Ortakları Konferansı 26 Kasım 2020 tarihinde düzenlenecek.

Her yıl geleneksel hale gelen toplantı, bu sene küresel salgın COVID-19 sebebi ile online olarak gerçekleştirilecek. Türkiye’nin dört bir yanından, 100’ü aşkın iş ortağının bir araya geleceği toplantıda 2021 yılı Türkiye stratejileri, vizyonu ve ürün yol haritası gündeme alınacak.

26 Kasım 2020 tarihinde, online olarak ve iş ortaklarına özel kapalı devre düzenlenecek konferansın açılış konuşmasını ALE Türkiye & Azerbaycan Bölge Müdürü Tolga Battal gerçekleştirecek. Akabinde E-Data Teknoloji Satış ve Pazarlama Direktörü Tuncay Işık “Küresel COVİD-19 Salgını Bizlere Kaybettirdiklerinden Çok Daha Fazla Kazandırdı” başlıklı konuşmasını yapacak.

“Yeni Nesil Ağlar ve ALE Çözümleri” başlığı altında ise ALE Türkiye & Azerbaycan Teknik Müdürü Alp Doruk Çetinkaya, “Yeni Normal ile Evrimleşen ALE İletişim Çözümleri” başlığı altında da ALE Türkiye & Azerbaycan Teknik Müdürü Mustafa Aydınalp son gelişmeleri paylaşacak.