Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

E-Data Teknoloji & Apricorn Webinar: Siz uzaktan çalışırken, hassas verileriniz ne kadar güvende?

E-Data Teknoloji

  • Anasayfa
  • E-Data Teknoloji & Apricorn Webinar: Siz uzaktan çalışırken, hassas verileriniz ne kadar güvende?

E-Data Teknoloji & Apricorn Webinar: Siz uzaktan çalışırken, hassas verileriniz ne kadar güvende?

4 / Mayıs / 20

Koronavirüsü salgını ile evden çalışırken sadece uzaktan çalışmıyor, hassas verilerimizi de yanımızda taşıyoruz. Bu verileri taşımak ve korumak için çeşitli çözümler hayatımızın içinde.

Pandemi döneminde evden – uzaktan çalışmanın arttığı bu dönemde hassas verileri taşıdığımız veriler ne kadar güvende? Bu verileri Cumhurbaşkanlığı Bilgi ve İletişim Güvenliği tedbirleri’ne uyumlu bir şekilde taşıyor musunuz? Verileriniz KVKK süreçlerine uygun bir şekilde mi muhafaza ediliyor?

Merkezi Kaliforniya’da bulunan, verileri için üst düzey koruma ihtiyacı olan şirket ve kuruluşlara donanım tabanlı 256 bit şifreli harici depolama ürünleri sunan Apricorn, bu konuda geniş segmentte ürün ve çözümleri ile kullanıcılarına hizmet veriyor.

Özellikle kamu, güvenlik, finans, sağlık, eğitim ve sigorta gibi sektörlerin geliştirdiği ve biriktirdiği verinin hassasiyetini göz önünde bulunduran Apricorn, veri güvenliği için standartları da belirliyor.

E-Data Teknoloji, Apricorn özelinde aşağıdaki konuları masaya yatıracağı özel webinarı 7 Mayıs 2020 tarihinde düzenleyecek.

1. Taşınan verilerin güvenliğinin garanti edilmesi
2. Cumhurbaşkanlığı Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri’ne uyum
3. Verilerin KVKK süreçlerine uygun taşınması

Webinarın sonundaki “eğlenceli” quize katılan ve birinci olana ise Apricorn Aegis 3 NX Secure Key modeli hediye edilecek.

Kayıt için; apricorn@e-data.com.tr mail adresine kayıt yaptırmanız gerekmektedir.