Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

E-Data Teknoloji ve BGA Güvenlik, Thycotic Secret Server’ı (PAM) Masaya Yatırdı

E-Data Teknoloji

  • Anasayfa
  • E-Data Teknoloji ve BGA Güvenlik, Thycotic Secret Server’ı (PAM) Masaya Yatırdı

E-Data Teknoloji ve BGA Güvenlik, Thycotic Secret Server’ı (PAM) Masaya Yatırdı

11 / Haziran / 20

Katma değerli distribütörlük anlayışı ile hizmet veren E-Data Teknoloji ile Siber Güvenlik Danışmanlığı ve Eğitimleri alanında faaliyet gösteren BGA Bilgi Güvenliği, 28 Mayıs 2020 tarihinde gerçekleştirdiği özel oturumda Thycotic Secret Server’ı (PAM) en ince detayları ile ele aldı. 23 farklı şirketten, 35 kişinin bir araya geldiği özel oturumda, BGA Güvenlik Güvenlik Operasyonları Takım Lideri Cihat Işık ile E-Data Teknoloji Satış Öncesi Mühendisi Fırat Yenievli en çok merak edilen konuları masaya yatırdı.

Fortune 100 listesindeki 25 şirket dahil 10 binden fazla kuruluşa dünya çapında Yetkili Erişim Yönetimi (PAM) çözümleri sağlayan Thycotic’in Secret Server özel oturumunda kurumların kritik altyapılarını, verilerini ve erişimlerini nasıl güvence altına alabilecekleri hakkında detaylı bilgilendirme yapıldı.

Hızlı, güvenilir ve ölçeklenebilir PAM çözümü vizyonuna sahip Thycotic Secret Server’dan sonra benzer oturumlar Least Privilege ve Thycotic Privilege Manager çözümleri hakkında ilerleyen günlerde yapılacak. Detaylar ve tüm gelişmeler için Linkedin sayfamızı takip edebilirsiniz.