Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

E-Data Teknoloji’ye Vertiv’den Yılın Distribütörü Ödülü

E-Data Teknoloji

  • Anasayfa
  • E-Data Teknoloji’ye Vertiv’den Yılın Distribütörü Ödülü

E-Data Teknoloji’ye Vertiv’den Yılın Distribütörü Ödülü

18 / Kasım / 20

E-Data Teknoloji, Vertiv TM tarafından 2020 yılının en başarılı distribütörü seçildi.

Türkiye’de çeyrek yüzyılı aşkın deneyimi ile iş sürekliliğini temel alarak hizmet veren teknoloji distribütörü E-Data Teknoloji, kritik dijital altyapı ve süreklilik çözümlerinin küresel tedarikçisi Vertiv tarafından verilen “Yılın Distribütörü” ödülüne layık görüldü.

Türkiye ve Orta Asya’da ürün ve hizmetlerinin distribütörlüğünü üstlenen 10 farklı distribütör arasından, 2020 yılının en başarılı distribütörü olarak seçilen E-Data Teknoloji aralarında UPS, iklimlendirme, PDU, kabin sistemleri, ortam denetleme, seri konsollar, KVM Switch’ler dahil tüm Vertiv Kanal ürünlerinin dağıtımını üstleniyor.

Ciro bazında değerlendirmeye dayanan ödülü alan E-Data Teknoloji adına E-Data Teknoloji Ürün Müdürü Nuri Yarıkan ödül hakkında “Vertiv, dünya çapında hizmet veren ve alanında lider ürünlere sahip bir kurum. Bu kurumun Türkiye’deki distribütörlerinden birisi olarak, şirketimizin bu ödüle layık görülmesi bizi çok memnun etti. 2020 gibi tüm dünya ve ülkemizin Kovid-19 salgını başta olmak üzere sağlık ve ekonomik açıdan zor günlerden geçtiği bu yıl bu ödülü almamızın altında tutarlı çalışmalarımız, iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını yakından dinlememiz ve ‘iş sürekliliği’ kriterini temel almamız yatıyor. 2021’de de başarılarımızı artırarak sürdüreceğimize inancım tam” dedi.

Vertiv™ Datacenter çözümleri, altyapı izleme ve yönetim çözümlerinin tam portföyü hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Vertiv.com adresini ziyaret edebilirsiniz.