Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

FireEye - E-posta Güvenliği

E-Data Teknoloji

Kimlik avı, kimliğe bürünme ve spam dahil olmak üzere tüm gelişmiş tehditlere karşı koruma sağlar
E-posta, gelişmiş bir saldırı başlatmak için kullanılan birincil yöntemdir. Gelişmiş e-posta korumasına sahip güvenli e-posta ağ geçidimiz, diğer çözümlerin kaçırdığı tehditleri algılayabilir, çünkü algılama motorları geleneksel imza ve politika temelli savunmaları engelleyen saldırıları tespit etmek için şüpheli e-posta trafiğini denetler.

Değişen tehdit ortamına hızla adapte olun
FireEye Email Security, ön araştırmalar ve rakiplerin gözlemlerinden öğrenilen yeni taktikleri gözlemlemek ve engellemek için ilk güvenli e-posta ağ geçididir. Riskleri hızlı bir şekilde belirlemek, yanlış pozitifleri en aza indirmek, saldırı faaliyetlerini izlemek ve kimlik avı girişimlerini engellemek için derin, rakip, makine ve mağdur istihbaratını kullanarak savunmaları sürekli uyarlar.

Verimliliği artırır
Bu e-posta güvenlik ağ geçidi, siber güvenlik uzmanlarınızın ve iş gücünüzün verimliliğini artırmanıza yardımcı olabilir. Çözüm, tehditleri satır içi engelleyerek, uyarı yorgunluğunu en aza indirir ve güvenlik ekiplerinin, uyarıların kritikliğine bağlı olarak politikaları yönetmelerini ve yanıtlarını özelleştirmelerini sağlar.

Ürün Ana Kategori:

FireEye

Ürün Kategori:

Kurumsal Güvenlik

Bilgi Alın