Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

Envanter ve varlık yönetiminiz ‘Quest KACE’ ile sizin kontrolünüzde

E-Data Teknoloji

  • Anasayfa
  • Envanter ve varlık yönetiminiz ‘Quest KACE’ ile sizin kontrolünüzde

Envanter ve varlık yönetiminiz ‘Quest KACE’ ile sizin kontrolünüzde

28 / Kasım / 19

Büyüyen ağ yapılarında sürekli sayısı artan cihazların tespit etmek, takip etmek ve yönetmek gün geçtikçe zorlaşıyor. IT yöneticileri bu cihazları yönetmek için artık daha fazla kaynak ve zaman harcamak zorunda kalıyor.

Organizasyonların maruz kaldıkları siber saldırılar hem iş sürekliğine hem kurumların itibarlarına sekte vuruyor. Bunların yanı sıra organizasyonların tüm maliyet hesaplarının bozulmasına neden oluyor.

E-Data Teknoloji farkı ile Türkiye’yle buluşan Quest, cihaz tipinden ve konumundan bağımsız olarak bir ağa bağlı tüm cihazları tespit edebilmek, onları tek elden yönetebilmek için çözümler sunuyor. Quest’in Birleşik Uç Nokta Yönetim çözümü KACE ile bir ağdaki tüm cihazları tespit etmenin yanı sıra, güncelleme ve yamalamalar otomatikleştirilir ve korumaya alınır. Tüm yazılımlara ait lisansların envanterinin tutulmasını sağlar ve gerçek zamanlı kullanım durumlarının grafik tabanlı raporda takibini kolaylaştırır.

Envater ve varlık yönetimi,
– Yama yönetimi ve güvenlik,
– Yazılım dağıtımı,
– Servis masası gibi ihtiyaçları tek bir ürün ile karşılayıp yönetmeye yardım eden KACE için daha fazla bilgi için tıklayın