Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

Slider - FireEye Ödüllere Doymuyor: SC Awards Europe’dan Yeni Ödüller

E-Data Teknoloji

  • Anasayfa
  • FireEye Ödüllere Doymuyor: SC Awards Europe’dan Yeni Ödüller

FireEye, SC Awards Europe 2020’de “En İyi Uç Nokta Güvenliği” ve “En İyi Olay Müdahale Çözümü” kategorilerindeki iki ödülün sahibi olduğunu açıkladı.

Siber güvenlik endüstrisindeki seçkin ürün ve hizmetleri tanımak ve ödüllendirmek için her yıl SC Media UK tarafından düzenlenen “SC Awards Europe” ödüllerini, müşterilerini gelişen tehdit ve saldırılara karşı savunmak için beklentileri aşan öncü ve yenilikçi teknolojilere takdim ediyor.

“SC Awards Europe” 2020 kapsamında, FireEye’ın geliştirdiği FireEye Endpoint Security En İyi Uç Nokta Güvenliği kategorisinin birincisi olmaya hak kazanırken, Mandiant Incident Response En İyi Olay Müdahale Çözümü kategorisinin lideri oldu.

FireEye, Endpoint Security ile tek bir ajanda uç nokta koruması, algılama ve yanıt dahil olmak üzere çok seviyeli uç nokta savunması kullanır. Derinlemesine bir savunma stratejisi sağlayarak imza tabanlı, makine öğrenimi ve davranış analiz motorları ile koruma sağlar. Korumayı atlayan tehditleri tespit etmek için istihbarat tabanlı uzlaşma göstergeleri sunar.

FireEye’nin bir parçası olan ve araştırmalardan kriz yönetimine kadar hizmet veren Mandiant Olay Müdahalesi siber ihlallerin, endüstri lideri tehdit istihbaratının yanı sıra ağ ve uç nokta teknolojisiyle, kapsamlı teknik araştırmadan çevreleme ve toparlanmaya kadar tüm yönlerinin çözümlenmesine yardımcı olur. Bu olay müdahale hizmetleri aracılığıyla bir uzman ekibi, bir şirketin siber olay müdahale süresini araştırmaya ve azaltmaya ve olay etkisini en aza indirmeye yardımcı olur.

Haberin Devamı:

https://www.fireeye.com/company/press-releases/2020/fireeye-wins–best-endpoint-security–and–best-incident-response.html

https://www.scmagazineuk.com/sc-awards-europe-2020-best-endpoint-security/article/1685165

https://www.scmagazineuk.com/sc-awards-europe-2020-best-incident-response-solution/article/1684509