Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

Slider - Güçlü Veri Güvenliği Artık Çok Basit

E-Data Teknoloji

  • Anasayfa
  • Güçlü Veri Güvenliği Artık Çok Basit

Veri güvenliği ve veri sınıflandırma konusunda dünyanın önde gelen markalarından Netwrix, E-Data Teknoloji ile distribütörlük anlaşmasını imzaladı. Yapılan anlaşmaya göre, dünya çapında 100’den fazla ülkede 10 bini aşkın müşteriye sağlanan veri güvenliği çözümleri Netwrix Auditor ve Netwrix Data Classification kategorilerindeki ürünler artık E-Data Teknoloji güvencesi ile Türkiye’deki iş ortakları ve kullanıcılarla buluşacak.

BT profesyonelleri ile yapılan ve yayınlanan IT Trends 2020 araştırma sonuçlarında öne çıkan ilk ve temel öncelik “veri güvenliği”. 1045 BT profesyoneli ile yapılan araştırmada öncelikli trendler arasında ise yine “veri güvenliği” ilk sıradaki yerini alıyor. Bunu sırasıyla data gizliliği, siber güvenlik farkındalığı, uyumluluk ve otomasyon takip ediyor.

Ülkemizde de özellikle yaşanan salgın dönemi ile yapılan araştırmalarda uzaktan çalışmaya geçen KOBİ’lerin veri güvenliği konusunda yaşadıkları endişe ön plana çıkıyor.

Netwrix, bu sayede ülkemizde veri güvenliği ile ilgili yaşanan endişeleri gidermeye yönelik profesyonel ürünlerini ve dünyanın önde gelen müşterilerinden gelen tecrübe ve deneyimi Türkiye’ye aktaracak. 

İşletmeler Netwrix Auditor ile;

–  BT risklerini değerlendirebiliyor ve azaltabiliyor
–  Raporlamayı kolaylaştırıyor
– Şüpheli hareketleri hızlı bir şekilde algılayabiliyor
– Yanıt verme sürelerini azaltıyor
– Regülasyonlara yönelik uygunluk çalışmaları için zamandan tasarruf edebiliyor.

 

Netwrix Auditor hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız

 

İşletmeler Netwrix Data Classification sayesinde;

– Kritik verileri tespit edebiliyor ve koruyor
– ISO, GDPR ve KVKK gibi uyumluluklara uyum süresini hızlandırıyor
– Yasal taleplere etkin bir şekilde yanıt verebiliyor
– Veri yönetimi ve depolama maliyetlerini azaltabiliyor
– Çalışanların verimliliğini artırıyor

 

Netwrix Data Classification hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız

 

Netwrix aşağıdaki ortamlarda depolanan verileri koruyabiliyor:

Active Directory
Azure AD
Windows Server
VMware
Network Devices
Windows File Servers
Nutanix Files
Dell EMC
NetApp
Sharepoint
Exchange
SQL Server
Oracle Database
Office 365
Google Drive
PostgreSQL

 

Netwrix hakkında:

Bilgi güvenliği ve yönetişim profesyonellerine, hassas, düzenlenmiş ve iş ile ilgili kritik veriler üzerinde kontrol güvenliği sağlayan Netwrix, 2006 yılında Kaliforniya, Irvine’de kuruldu. Şirketin bugün ABD ve EMEA bölgesinde toplam 400’ü aşkın çalışanı,100’ün üzerinde ülkede 10 binden fazla müşterisi mevcuttur. Bugüne kadar 150’den fazla endüstri ödülü kazanan ve ABD’deki en hızlı büyüyen şirketlerin INC 5000 ve Deloitte Technology Fast 500 listesinde yer alan Netwrix, şirketlerin hassas verilerini güvence altına alır, kurumsal içeriğin tam ticari değerini anlamalarına, daha az çaba ve masraf ile uyumluluk denetimlerini uymalarına yardımcı olur. BT ekiplerinin ve bilgi teknolojilerileri çalışanlarının verimliliğini artırmaya destek olur.